Розробник runescape скасував рішення вбити проект hd-мода після негативної реакції фанатів

0
115

Всього через день після того, як розробники runescape зі студії jagex піддалися широкій критиці за закриття проекту мода runelite hd за день до його випуску, компанія скасувала своє рішення. Jagex тепер заявляє, що буде працювати з творцем мода 117scape і оригінальним творцем runelite adam1210 , щоб зробити runelite hd доступним до тих пір, поки компанія не випустить свою власну офіційну версію runescape hd . 1>«>» ми чуємо ваші відгуки голосно і чітко, і ми обговорювали їх весь день, і поки обговорення тривають, ми абсолютно маємо намір діяти відповідно до них», — сказала jagex в своєму блозі. «ми прекрасно розуміємо, що у всіх вас є голос, і цей голос іноді може бути одним з розчарувань з приводу рішень, які ми приймаємо. Будьте впевнені, що ми завжди вітаємо ваші відгуки, хороші чи погані. Ми не завжди робимо це правильно, ми просто люди, і тепер ми виправляємо наш підхід».

Jagex додала, що спостерігала «неприйнятні рівні» переслідувань своїх співробітників з боку розгніваних гравців в соціальних мережах, і підтвердила, що компанія не потерпить такої поведінки.

117scape підтвердили, що jagex зв’язався з ними, щоб обговорити runelite hd після тієї реакції фанатів.

» нас почули. Так що продовжуйте, щоб вас почули, але, будь ласка, не забувайте шанобливо ставитися до будь — яких співробітників jagex, з якими ви спілкуєтеся або про яких говорите», — заявив 117scape в twitter і reddit. «речі виглядають позитивно. Велике вам спасибі за вашу підтримку».

Шанувальники відреагували на цю новину в основному позитивно, хоча і обережно. Деякі гравці на reddit заявили, що вони будуть чекати, щоб побачити, чи є щось відчутне з рішення jagex, але залишають відкритою можливість того, що дискусії між jagex і 117scape не вдасться.

Runelite hd був розроблений як hd-версія runelite, стороннього клієнта з відкритим вихідним кодом для old school runescape, браузерної версії mmo 2007 року. Runelite, випущена в 2016 році, зберегла незграбну графіку runescape 2007 року. Runelite hd був націлений на збереження класичного візуального стилю при додаванні тіней, збільшенні відстані промальовування і поліпшенні текстур.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here