Анонс російської локалізації psychonauts 2

0
99

Як відомо, гра psychonauts 2 не отримала на старті продажів російський переклад, навіть текстовий. А пізніше компанія double fine повідомила, що не планує вводити локалізацію на нашу мову через відсутність необхідних для цього грошових коштів.

Об’єднання команд локалізаторів, а саме: like a dragon, the bullfinch team і r. G. Mvo, вирішило виправити це прикре упущення і анонсувало початок роботи над русифікатором, який буде включати в себе переклад тексту і звуку. В якості демонстрації вони прикріпили п’ятихвилинний уривок з гри, який ви можете оцінити вже зараз:

Опис під відео говорить:

Спойлер

У своїх постах в соціальних мережах команди відзначають наступне важливі аспекти майбутньої для них роботи:

  • у грі присутні більше 18 тисяч рядків тексту, який необхідно перевести;
  • загальний час фраз під озвучку становить 14 годин. (у зв’язку зі специфікою роботи акторів цю змінну можна множити на 6, оскільки в середньому 5-8 хвилинний матеріал йде близько години запису, звичайно ж, в залежності від складності персонажа і вихідного тексту)

У зв’язку з цим не доводиться розраховувати на те, що русифікатор побачить світ через тиждень або два. Але команди локалізаторів закликають вас стежити за новинами у своїх групах, щоб ви завжди були в курсі прогресу з перекладу і, якщо захочете, підтримували їх при роботі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here