Додатки в android 12 отримають підтримку material you

0
90

Через кілька тижнів google випустить перші стабільні збірки android 12 для телефонів серії pixel. Перед випуском оновлення android 12 розробники google продовжують працювати над зміною дизайну своїх додатків відповідно до material you, останньої версії дизайну google. Додатки google, які отримають оновлення material you взяті з пакету google workspace, і включають gmail, google calendar, google meet, google drive, google docs, google sheets і google slides.

Після того як оновлений зовнішній вигляд буде випущений для конкретного пристрою, користувач побачить панель навігації з овалом у формі таблетки, що виділяє поточну вкладку, великі плаваючі кнопки дій, використання тексту google sans для кращої читаності і підтримку динамічних кольорів. У динамічних кольорах використовується новий движок, представлений в android 12, який в даний час доступний на телефонах pixel, для використання кольорової палітри з шпалер в додатках. Програми можуть використовувати ці кольори у своїх користувацьких інтерфейсах різними способами. Підтримка динамічного кольору-одна з найцікавіших функцій у material you, оскільки вона робить дизайн кожної програми більш індивідуальним.

У кожному з додатків material you також буде автоматично налаштовувати контраст, розмір і ширину лінії в залежності від контексту програми і користувацьких переваг. Однак існуючі колірні схеми, такі як типи файлів з колірним кодуванням, кольори папок або попередження в додатку, не будуть змінені.

Нижче представлені приклади, які демонструють, як виглядає кожен додаток з material you.

Gmail

Google calendar

Google drive

Поряд з gmail, google calendar, google meet, google drive, google sheets, google docs і google slides, кілька інших додатків google були також перероблені з урахуванням material you. До них відносяться google calculator і google clock, google lens, google chrome, google контакти, gboard і google camera, а незабаром додасться підтримка google повідомлень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here