Головний інструмент керівника

0
1173

Shares

Для керівництва проектами та людьми потрібен зручний інструмент. Таким інструментом управління може бути паперовий щоденник, планінг, простий блокнот, діаграма Ганта та інше.

Найзручнішим інструментом, безперечно, є спеціалізована програма для управління співробітниками. Будь-який грамотний і освічений керівник повинен мати в своєму арсеналі таку програму.

Одна з найбільш потужних і просунутих програм – це LeaderTask. Вона призначена для тих керівників, яким потрібно все й одразу»: доручення, древовидность завдань, категорії та проекти, фільтрація, пошук.

LeaderTask ідеально підходить для управління бізнесом будь-якого масштабу: малими, середніми і великими підприємствами, компаніями з філіальною мережею, заводами, холдингами. LeaderTask може застосовуватися в будь-якій сфері діяльності: банківській справі, виробництві, торгівлі і т. д.

За допомогою LeaderTask керівник зможе:

 • Створювати список справ на кожен день
 • Доручати завдання співробітникам
 • Управляти проектами
 • Створювати нагадування для важливих завдань
 • Прикріплювати до завдань різні файли
 • Програму можна встановити як на настільний комп’ютер під управлінням Windows, так і на планшет/смартфон під управлінням Android, а також на iPad і iPhone.

  инструмент руководителя

  Важливою перевагою LeaderTask є можливість роботи без інтернету. Програми-конкуренти в більшості випадків не можуть цим похвалитися. При відключенні інтернету можна продовжувати працювати з LeaderTask. Після того, як інтернет з’явиться, програма автоматично відправить нові і змінені дані в хмару. Потім інформація буде миттєво доставлена потрібних співробітників. Наприклад, доручені за час відсутності інтернету завдання вирушать відповідним виконавцям.

  Складні, багатоетапні завдання можна розбити на підзадачі. Підзавдання так само можна розбити на ще більш дрібні завдання: глибина вкладеності не обмежена.

  Щоб співробітник звернув особливу увагу на конкретну доручену йому завдання, до неї можна прикріпити ярлик — кольорову «наклейку».

  LeaderTask допомагає керівнику вести декілька проектів одночасно. Для кожного проекту можна визначити список співробітників, які будуть мати до нього доступ. Керівник створює план робіт за проектом, доручає окремі завдання підлеглим і контролює виконання.

  LeaderTask дозволяє керівникам бізнесу, топ-менеджерів, директорів відділів і рядовим менеджерам вийти на новий рівень продуктивності.

  Широкі можливості по управлінню співробітниками роблять LeaderTask головним інструментом керівника.

  LeaderTask – це російська розробка. Вона незалежна від санкцій, зміни курсу іноземних валют та інших неприємностей. Компанія LeaderTask існує вже 10 років. За цей час програму запровадили більше 1500 організацій, серед яких Сбербанк Росії, Ростех, Славнафта, Мосэнергосбыт, Радіо Шансон.

  Офіційний сайт програми: www.leadercommand.ru

  Після реєстрації можна завантажити програму. 45 днів вона буде працювати без обмежень по функціоналу і за кількістю працівників. Платна версія становить $ 59.95 в рік на одного користувача.

  Схоже

  Share on Facebook Share
  6
  Share on TwitterTweet
  0
  Share on Google Plus Share
  Share on Pinterest Share
  0
  Share on LinkedIn Share
  Share on Digg Share
  6
  Total Shares
  comments powered by HyperComments!

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here