Moo lander-інопланетяни проти корів в пекельній суміші dark souls і ori

0
92

У-у-у корови немає інших турбот, їсть траву і молоко дає. Для чого намагається вона? щоб вирости в ультимативну зброю знищення.

moo lander заново відкриє знамениту легенду про інопланетян і корів. Навіщо сірі, зелені, сині, лисі або навіть довгі карлики крадуть корів з лугів? як і люди-через молоко. Але не м’яса.

Виявилося, що енергетичний потенціал молока вище, ніж навіть у наднових зірок. І вимираюча раса інопланетян хоче отримає нескінченне джерело цінної білої рідини. Корови їм і особливо-то не важливі, але небезпечні парнокопитні створення не тільки встали на шляху вижили, але ще і зберігають у величезні запаси.

Му-диссея

Все це розкрито в ori-подібній кампанії на 6 годин. Гравцям в ролі інопланетної літаючої тарілки належить знайти корів, перемогти корів і приручити корів, видавити їх молоко і поліпшити корабель, щоб битися проти інших неприємних істот.

Крім короткого і дивного одиночного режиму, в moo lander з’являться кілька кооперативних і змагальних режимів. Спільна активність передбачає мережеві розваги на 4 гравців, в тому числі через remote play together. Також гравці зможуть пройти випробування проти особливо розумних ші-корів на аренах, битися в дуелях або зіграти в «мутбол».

Незважаючи на сюжет з легким нальотом божевілля, розробники серйозно і відповідально підійшли до ігрових механікам, візуальному стилю і музиці. Перевірити всі якості гри можна в тривалій демке, вже доступною в steam .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here