Перші подробиці рімейку star wars: knights of the old republic

0
86

В офіційному блозі playstation опублікували повідомлення від розробників з першими подробицями несподівано анонсованого ремейку star wars: knights of the old republic. Розробники пояснили, навіщо вони взялися за ремейк і що приблизно нас чекає. Після релізу гра стане тимчасовим ексклюзивом ps5, а пізніше вийде і на pc.

Команда aspyr і sony interactive entertainment об’єднали зусилля з lucasfilm games, щоб подарувати вам ремейк класики «зоряних воєн». Ми відтворюємо одну з найбільших рольових ігор всіх часів для нового покоління з сучасними технологіями, сучасними візуальними ефектами і багатьом іншим, зберігши при цьому цілісність сюжету і персонажів, які стали для нас так дороги.

Якщо ви не знайомі з котор — так шанувальники коротко називають гру-тоді вас чекає сюрприз. Оригінальна гра була справді проривною rpg, удостоєна безлічі нагород, з епічним сюжетом, амбіціями і масштабом проходить. Різноманітні персонажі, з якими можна зустрітися, безліч планет, які потрібно відкрити, складні битви, в яких потрібно перемогти, і кінематографічне оповідання, яке змінюється в залежності від ваших рішень — не дивно, що котор і донині залишається однією з найзнаменитіших відеоігор в історії.

Навіщо ми робимо ремейк «star wars: knights of the old republic»? що ж, через майже 20 років після релізу, оригінальна котор як і раніше залишається однією з найулюбленіших ігор всіх часів. І навіть тепер, коли «зоряні війни» розширили свої горизонти, ми знаємо, що спільнота, як ніколи, хоче повернутися в ту саму культову епоху.

Ми сподіваємося, що ремейк «star wars: knights of the old republic» подарує як новачкам серії, так і давнім шанувальникам досвід не гірше, ніж найсучасніші ігри. Ми відтворюємо гру з нуля з використанням новітніх технологій, щоб відповідати новаторству оригіналу, залишаючись при цьому вірними його знаменитої історії.

Для створення ремейка aspyr зібрали найталановитіших людей з усієї індустрії-ветеранів – які працювали над чудовими рольовими іграми, а також деяких членів оригінальної команди розробників. Їх знання і пристрасть до цих персонажів, цієї історії і цього світу не мають собі рівних. Хто ж такі aspyr? ми студія, відповідальна за перенесення деяких ігор star wars на сучасні системи, таких як star wars jedi knight ii: jedi outcast, star wars jedi knight: jedi academy, star wars: episode i — racer, star wars: republic commando, і так, оригінальна star wars: knights of the old republic!

Отже, що ж далі? зробити ремейк star wars: knights of the old republic — грандіозне завдання, що включає в себе майже всі аспекти оригінальної гри. Ми все ще перебуваємо на ранній стадії розробки, але ми щасливі нарешті оголосити про ремейк і дізнатися, що про це думає спільнота.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here