Представлений вражаючий трейлер геймплея god of war: ragnarok [відео]

0
89

Презентація god of war: ragnarok стала вишенькою на торті playstation showcase. Довгий час playstation намагалася підтримувати таємницю навколо цієї гри-і все заради потужного анонса сиквела.

Вже знайомі герої повертаються в прямому сиквелі перезапуску god of war. Незважаючи на події минулої частини, напружені відносини обдарованого батька і не менш обдарованого сина продовжать загострюватися — у атрея перехідний вік, а кратос, здається, нарешті відчув себе самим турботливим у світі батьком і хоче захищати чадо від небезпек. Десь на горизонті маячить масштабна війна, в якій атрей повинен стати цінним ресурсом… Якщо кратос дозволить хлопчикові повоювати.

А ось дату виходу очікуваної гри поки не розкрили. Передбачається, що її реліз відбудеться в 2022 році для playstation 5 і playstation 4. За розробку відповідальна все та ж студія santa monica, проте корі барлог вже не керує творчим процесом і взагалі не бере участі в створенні тайтла. Геймдиректором god of war: ragnarok виступає ерік вільямс-один з дизайнерів оригінальної серії слешерів. Також він працював над перезапуском 2018 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here