Релізний трейлер гри life is strange: true colors

0
94

У зв’язку з виходом life is strange: true colors на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one, pc (steam) і google stadiaвидавець square enix і студія deck nine games опублікували релізнийтрейлер. Вартість стандартного видання в playstation store становить 4279 рублів, а в microsoft store — 60 доларів.вихід версії для switch планується до кінця 2021 року.

Гравцям належить взяти на себе роль алекс чень — дівчини, яка приїхала в хейвен-спрінгс, маленьке гірське містечко, де онабистро стає частиною місцевого згуртованого співтовариства. Тут алекс возз’єднується зі своїм давно втраченим братом гейбом,який опинився в цьому місті, розшукуючи їх зниклого батька. На тлі цих подій алекс намагається примиритися з «прокляттям», яке мучить її все життя: вона володіє надприродною емпатією, здатністю, яка дозволяє їй зчитувати і поглинатисильні почуття інших людей, що представляються їй у видеразноцветных аур, а також керувати ними.

Коли її брат гине-нібито в результаті нещасного випадку, — алекс доводиться прийняти свою силу, щоб дізнатися правду… І заоднораскрити похмурі таємниці хейвен-спрінгс. Поведінка алекс, її особистість та її майбутнє повністю залежать від гравця.

У цій заплутаній надприродній історії ви почуєте голосвосходящей зірки еріки морі, озвучила алекс чень, орігінальнийсаундтрек від ангуса і джулії стоун, нові композиції від mxmtoon іnovo amor, а також популярні хіти габріель аплін, фібі бріджерс,фенн лілі і багатьох інших.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here