Розробники world of tanks поділилися подробицями проведення «дня танкіста «-турніри, особистий залік, онлайн-квести і подарунки

0
102

Видавець і розробник wargaming в надісланому 3dnews прес-релізі поділився подробицями проведення» дня танкіста» в своєму умовно-безкоштовному мережевому танковому екшені world of tanks.

Джерело зображень:wargaming

Як стало відомо, 12 вересня поточного року о 17: 00 за московським часом почнеться велика святкова трансляція. Стежити за ходом заходу можна буде через акаунти world of tanks в соціальних мережах і youtube.

У програмі «дня танкіста»: «клановий суперкубок», «турнір блогерів», онлайн-квести, подарунки та особистий залік. Кількість учасників останнього становить близько 200 тис.гравців — це майже на третину більше, ніж роком раніше.

«клановий суперкубок» розпочнеться о 17:00 мск. Змагання проходитиме у форматі «15 на 15» за участю кращих команд європейського та російського регіонів: [fame] deal with it! і [mercy] no mercy. Призовий фонд — $40 тис.

Початок «турніру блогерів» призначено на 19:00 мск. Це змагання являє собою бій чотирьох команд, що складаються з відомих «танкових» блогерів, у форматі «7 на 7» за призовий фонд в 1,5 млн рублів.

Скріншот стилю » день танкіста 2021»

Особистий залік буде йти паралельно з основною трансляцією. Абоненти тарифного плану «ігровий «від операторів» ростелеком «і» теле2«, що пробилися в топ-5000 дивізіону» ігровий«, отримають»спеціальні ігрові нагороди».

Крім того, з нагоди проведення «дня танкіста» в преміум-магазині world of tanks аж до 17 вересня будуть доступні набори зі стилем «день танкіста 2021» та іншими предметами, а також зі святковими стилями минулих років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here