Home Android. iOS 10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone

10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone

0
884

Shares

Як створити додаток для Android або iPhone? — таких питань все частіше задаються не тільки веб-розробників, але і звичайні власники невеликих бізнес-сайтів, блогери.

У даному огляді ТопОбзор пропонує розглянути веб-сервіси, які являють собою конструктори для швидкого і зручного створення Android і iPhone додатків. При цьому не вимагаючи від користувача навиків програмування або інших спеціальних ІТ-знань. Такі програми незамінні для різного виду бізнесу — адже це відмінний спосіб розширити цільову аудиторію та залучити клієнтів.

Таким чином, всі розглянуті в огляді онлайн-сервіси для розробки додатків можна об’єднати під гаслом: просто, швидко і без програмування!

1. AppsGeyser

AppsGeyser — безкоштовний веб-сервіс, який дозволяє сконвертувати контент вашого сайту в Android додаток і поширити його через Google Play. Крім того, створені програми можна як продавати, так і розміщувати на них рекламу.
Можна створити необмежену кількість Android додатків з трьох типів контенту: сайту, просто html-сторінки і YouTube відео. Для створення Android програми AppsGeyser використовує простий і наочний майстер шаблонів.

Сайти AppsGeyser: http://www.appsgeyser.com, http://www.appsgeyser.ru

2. TheAppBuilder

как создать приложение для Android и iPhoneTheAppBuilder — безкоштовний онлайн-сервіс для швидкого створення мобільних додатків. TheAppBuilder створює додатки з допомогою конструктора і типових шаблонів для бізнесу, подій, освіти, музики, спорту і ін. Створення програми безкоштовно, а за 5 у.е. в міс. можна відключити показ сторонньої реклами в створеному додатку. TheAppBuilder дозволяє створювати Android додаток, iOS і Windows Mobile.

Сайт TheAppBuilder: http://www.theappbuilder.com

3. Appsmakerstore

как создать приложение для Android и iPhoneAppsmakerstore — це онлайн-сервіс, який дозволяє користувачам створювати і публікувати свої власні мобільні додатки в кілька кліків в інтернеті. Платформа Appsmakerstore створює мобільні додатки, підтримувані HTML5, iTunes, Android Market, Marketplace, Blackberry, Windows Marketplace і Facebook без яких-небудь глибоких технологічних навичок. Це всього 1 додаток для 6 різних платформ. Appsmakerstore пропонується в 23 мовах, у тому числі російською та українською.

Особливість Appsmakerstore в тому, що він пропонує на вибір вже готові шаблони для певних галузей (наприклад, юридичні послуги, нічні клуби, ресторани і кафе, торгівля, салони краси тощо)

Даний сервіс представлений такими планами:

 • «Зроби сам» — $9.78 в місяць.
 • «Ми робимо додаток для Вас» — $249
 • «Reseller»- спеціальна ціна, яку потрібно дізнаватися на сайті окремо.

Завжди включено в усі плани:

 • Необмежену кількість змін вмісту і оновлень додатка.
 • Оновлення контенту додатки на iTunes і Google Play без необхідності повторної публікації.
 • Відправляти необмежену кількість push повідомлень користувачам.
 • Автоматично отримувати і користуватися всіма оновленнями системи.
 • Безпечний хостинг на наших серверах.

Сайт Appsmakerstore: http://appsmakerstore.com

4. Biznessapps

как создать приложение для Android и iPhoneBiznessapps — платний онлайн-конструктор мобільних додатків (iPad, Android, HTML5) для невеликого бізнесу. Серед можливостей — геолокація, отримання та відправка повідомлень, кошик для товарів, повідомлення, інтеграція з соціальними мережами, розміщення інформації про меню, набір послуг, події та ін. Є шаблони для ресторанів, ріелторів, гімнастичних залів та ін.

Даний сервіс представлений такими планами:

 • «Мобільний сайт» — $29 в місяць.
 • «Мобільний додаток» — $59 місяць
 • «White Label Partner» створення додатків для Ваших клієнтів — спеціальна ціна, яку потрібно дізнаватися на сайті окремо.

Сайт Biznessapps: http://www.biznessapps.com

5. AppGlobus

AppGlobus — платний, один з російських онлайн конструкторів мобільних додатків, що дозволяє користувачам самостійно створити і опублікувати свій додаток в App Store і Google Play.

AppGlobus використовує новий дизайн і можливості Ionic Framework, що значно покращує якість розробки, і дає можливість створювати мобільні додатки на HTML5, iOS, Android навіть без навичок програмування.

На даний момент AppGlobus пропонується на 8 мовах, у тому числі російською.

AppGlobus.com пропонує наступні пакети:

 • STARTAP — 900 руб./міс.
  • Додатки: HTML5/Android, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • BASIC — 1500 руб./міс
  • Додатки для Android і iOS, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • STUDIO — 2000 руб./міс
  • Додатки: Windows/Android/ iOS, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • PRO — 45000 руб./одноразово
  • Додатки: Windows/Android/ iOS, розробка на замовлення, самі розмістимо в App Store і Google Play, віддамо вихідний код

Сайт AppGlobus: http://appglobus.com/

6. My-apps.com

как создать приложение для Android и iPhoneMy-apps.com — платний онлайн-сервіс для створення свого мобільного додаток для бізнесу або для особистого користування. Ніяких спеціальних навичок не потрібно. Добре підходить для невеликого бізнесу, наприклад, інтернет-магазинів. Щоб створити свій додаток, знадобиться всього 5 хвилин – потрібно всього лише вибрати необхідні модулі та дизайн. Є англійська і російська версії.

My-apps.com пропонує такі пакети:

 • Старт — 599 руб./міс.

  • додатки тільки для Android, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, оновлення контенту кожні 48 годин, оновлення макету програми в сторах самостійно не частіше 1 разу в 2 місяці.
 • Лайт — 990 руб./міс
  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, Push повідомлення — 1 місяць, оновлення контенту кожні 24 години, оновлення макету програми в сторах 1 разу на 2 місяці.
 • Стандарт — 2490 руб./міс
  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, підтримка Skype, Push повідомлення — 10 в місяць, оновлення контенту кожні 12 годин, оновлення макету програми в сторах 1 разу в місяць.
 • Бізнес — 9890 руб./міс
  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, підтримка Skype та е-мейл, персональний менеджер, Push повідомлення — 50 в місяць, оновлення контенту -миттєво, оновлення макету програми в сторах — без обмежень.
 • VIP — 3999 руб./міс +150 000 руб. інсталяційний платіж

  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, підтримка Skype та е-мейл, персональний менеджер, Push повідомлення — необмежена, оновлення контенту -миттєво, оновлення макету програми в сторах — без обмежень.

Сайт My-apps.com: http://my-apps.com

7. iBuildApp

как создать приложение для Android и iPhoneiBuildApp надає платформу «зроби сам» для створення iPhone/Android додатків , яка так само не вимагає навичок програмування. Даний сервіс надає для кожної організації простий спосіб створення мобільних (iPhone, iPad, Android) додатків і публікаційних матеріалів. Клієнти можуть створити власні каталоги, флаєри, брошури, звіти, резюме тощо і надавати їх за допомогою SaaS-рішення. Є англійська і російська версії.

iBuildApp надається в таких пакетах:

 • Бізнес (2400 рублів в місяць) — 3000 установок, необмежену кількість переглядів мобільного сайту, відсутність вбудованої реклами, публікація програми на iTunes і Google Play.
 • Корпоративний (3700 рублів в місяць) — Необмежена кількість установок, необмежену кількість переглядів мобільного сайту, відсутність вбудованої реклами, публікація програми на iTunes і Google Play.

Сайт iBuildApp: http://ibuildapp.com

8. Viziapps

как создать приложение для Android и iPhoneViziapps — онлайн-сервіс для розробки додатків (iPhone, iPad, Android). Дозволяє створювати програми на основі одного з безлічі шаблонів додатків. Елементи створюваного користувальницького інтерфейсу програми можуть бути пов’язані з такими функціями, як відправка електронної пошти, SMS-повідомлення, відправлення на сервіси Facebook і Twitter.

Пакети:

 • Developer — $33 в місяць. (можна створити додаток 1)
 • Professional — $79 в місяць.
 • Premiun- $129 у місяць.
 • Enterprise — Ціну потрібно дізнаватися окремо.

Всі пакети підтримують такі платформи: IOS (iPhone/iPad) & Android (Телефон/Tablet)

Сайт Viziapps: http://www.viziapps.com

9. AppsBuilder

как создать приложение для Android и iPhoneAppsBuilder — онлайн-редактор, що дозволяє створювати додатки для iOS, Android і Windows Phone. Користуватися їй дуже просто: власну програму можна зібрати з вже готовий частин. Незважаючи на те що AppsBuilder намагається бути більш простим і зрозумілим для недосвідчених користувачів додано і деякі можливості для програмістів: наприклад, можна доповнювати створені програми власними Java-скриптами.

Є три платних пакета, в яких є скрізь 30 днів — безкоштовна пробна версія:

 • Starter (49 євро в міс.) -1 додаток.
 • Regular (199 євро в міс.) -до 5 додатків.
 • Scalable (від 249 євро в міс.) — більше 5 додатків.

Сайт AppsBuilder: http://www.apps-builder.com

10. Mobile Roadie

как создать приложение для Android и iPhoneMobile Roadie — один із старійшин в онлайн-сервісах для створення додатків для iPhone, Android, iPad і Mobile Web. Особливість Mobile Roadie в тому, що він орієнтований, насамперед, на шоу-бізнес. Він пропонує шаблони для акторів і музикантів, режисерів і продюсерів, а також маркетингових і PR-агентств, але в принципі набір інструментів дозволяє створити додаток і для інших типів бізнесу. Серед клієнтів — Мадонна, Cirque du Soleil і зоопарк Сан-Дієго. Є шаблон для створення програми під подія або конференцію, можливість продавати квитки, доступ до статистики. Взагалі, функціональний набір дуже широкий, втім, і ціна немаленька:

 • Core — $149 в місяць.
 • Pro- $799 в місяць.
 • Enterprise — $24K

Сайт Mobile Roadie: http://mobileroadie.com

11. AppMakr

как создать приложение для Android и iPhoneAppmakr — онлайн-сервіс для створення додатків для iPhone, Android, Windows Phone.

В цьому сервісі дуже просто і швидко можна створити свій мобільний додаток. Ціни більш ніж демократичні. І що характерно, так що у всіх пакетах немає реклами.

 • App Basics- $2 в місяць.
 • App Pro — $12 в місяць.
 • Reseller — $499.

Сайт Appmakr: https://www.appmakr.com/

12. BuildFire

как создать приложение для Android и iPhoneBuildFire — онлайн-сервіс для створення власних додатків для iPhone, Android, Windows Phone.

Особливість даного онлайн-сервісу в тому, що створення додатків абсолютно безкоштовно, плата береться коли додаток публікується в каталогах і становить $49 щомісяця.

Сайт BuildFire: http://buildfire.com/

При використанні цього матеріалу «10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone» активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
82
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
100
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
182
Total Shares
comments powered by HyperComments!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here