10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone

0
1010

Shares

Як створити додаток для Android або iPhone? — таких питань все частіше задаються не тільки веб-розробників, але і звичайні власники невеликих бізнес-сайтів, блогери.

У даному огляді ТопОбзор пропонує розглянути веб-сервіси, які являють собою конструктори для швидкого і зручного створення Android і iPhone додатків. При цьому не вимагаючи від користувача навиків програмування або інших спеціальних ІТ-знань. Такі програми незамінні для різного виду бізнесу — адже це відмінний спосіб розширити цільову аудиторію та залучити клієнтів.

Таким чином, всі розглянуті в огляді онлайн-сервіси для розробки додатків можна об’єднати під гаслом: просто, швидко і без програмування!

1. AppsGeyser

AppsGeyser — безкоштовний веб-сервіс, який дозволяє сконвертувати контент вашого сайту в Android додаток і поширити його через Google Play. Крім того, створені програми можна як продавати, так і розміщувати на них рекламу.
Можна створити необмежену кількість Android додатків з трьох типів контенту: сайту, просто html-сторінки і YouTube відео. Для створення Android програми AppsGeyser використовує простий і наочний майстер шаблонів.

Сайти AppsGeyser: http://www.appsgeyser.com, http://www.appsgeyser.ru

2. TheAppBuilder

как создать приложение для Android и iPhoneTheAppBuilder — безкоштовний онлайн-сервіс для швидкого створення мобільних додатків. TheAppBuilder створює додатки з допомогою конструктора і типових шаблонів для бізнесу, подій, освіти, музики, спорту і ін. Створення програми безкоштовно, а за 5 у.е. в міс. можна відключити показ сторонньої реклами в створеному додатку. TheAppBuilder дозволяє створювати Android додаток, iOS і Windows Mobile.

Сайт TheAppBuilder: http://www.theappbuilder.com

3. Appsmakerstore

как создать приложение для Android и iPhoneAppsmakerstore — це онлайн-сервіс, який дозволяє користувачам створювати і публікувати свої власні мобільні додатки в кілька кліків в інтернеті. Платформа Appsmakerstore створює мобільні додатки, підтримувані HTML5, iTunes, Android Market, Marketplace, Blackberry, Windows Marketplace і Facebook без яких-небудь глибоких технологічних навичок. Це всього 1 додаток для 6 різних платформ. Appsmakerstore пропонується в 23 мовах, у тому числі російською та українською.

Особливість Appsmakerstore в тому, що він пропонує на вибір вже готові шаблони для певних галузей (наприклад, юридичні послуги, нічні клуби, ресторани і кафе, торгівля, салони краси тощо)

Даний сервіс представлений такими планами:

 • «Зроби сам» — $9.78 в місяць.
 • «Ми робимо додаток для Вас» — $249
 • «Reseller»- спеціальна ціна, яку потрібно дізнаватися на сайті окремо.

Завжди включено в усі плани:

 • Необмежену кількість змін вмісту і оновлень додатка.
 • Оновлення контенту додатки на iTunes і Google Play без необхідності повторної публікації.
 • Відправляти необмежену кількість push повідомлень користувачам.
 • Автоматично отримувати і користуватися всіма оновленнями системи.
 • Безпечний хостинг на наших серверах.

Сайт Appsmakerstore: http://appsmakerstore.com

4. Biznessapps

как создать приложение для Android и iPhoneBiznessapps — платний онлайн-конструктор мобільних додатків (iPad, Android, HTML5) для невеликого бізнесу. Серед можливостей — геолокація, отримання та відправка повідомлень, кошик для товарів, повідомлення, інтеграція з соціальними мережами, розміщення інформації про меню, набір послуг, події та ін. Є шаблони для ресторанів, ріелторів, гімнастичних залів та ін.

Даний сервіс представлений такими планами:

 • «Мобільний сайт» — $29 в місяць.
 • «Мобільний додаток» — $59 місяць
 • «White Label Partner» створення додатків для Ваших клієнтів — спеціальна ціна, яку потрібно дізнаватися на сайті окремо.

Сайт Biznessapps: http://www.biznessapps.com

5. AppGlobus

AppGlobus — платний, один з російських онлайн конструкторів мобільних додатків, що дозволяє користувачам самостійно створити і опублікувати свій додаток в App Store і Google Play.

AppGlobus використовує новий дизайн і можливості Ionic Framework, що значно покращує якість розробки, і дає можливість створювати мобільні додатки на HTML5, iOS, Android навіть без навичок програмування.

На даний момент AppGlobus пропонується на 8 мовах, у тому числі російською.

AppGlobus.com пропонує наступні пакети:

 • STARTAP — 900 руб./міс.
  • Додатки: HTML5/Android, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • BASIC — 1500 руб./міс
  • Додатки для Android і iOS, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • STUDIO — 2000 руб./міс
  • Додатки: Windows/Android/ iOS, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • PRO — 45000 руб./одноразово
  • Додатки: Windows/Android/ iOS, розробка на замовлення, самі розмістимо в App Store і Google Play, віддамо вихідний код

Сайт AppGlobus: http://appglobus.com/

6. My-apps.com

как создать приложение для Android и iPhoneMy-apps.com — платний онлайн-сервіс для створення свого мобільного додаток для бізнесу або для особистого користування. Ніяких спеціальних навичок не потрібно. Добре підходить для невеликого бізнесу, наприклад, інтернет-магазинів. Щоб створити свій додаток, знадобиться всього 5 хвилин – потрібно всього лише вибрати необхідні модулі та дизайн. Є англійська і російська версії.

My-apps.com пропонує такі пакети:

 • Старт — 599 руб./міс.

  • додатки тільки для Android, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, оновлення контенту кожні 48 годин, оновлення макету програми в сторах самостійно не частіше 1 разу в 2 місяці.
 • Лайт — 990 руб./міс
  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, Push повідомлення — 1 місяць, оновлення контенту кожні 24 години, оновлення макету програми в сторах 1 разу на 2 місяці.
 • Стандарт — 2490 руб./міс
  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, підтримка Skype, Push повідомлення — 10 в місяць, оновлення контенту кожні 12 годин, оновлення макету програми в сторах 1 разу в місяць.
 • Бізнес — 9890 руб./міс
  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, підтримка Skype та е-мейл, персональний менеджер, Push повідомлення — 50 в місяць, оновлення контенту -миттєво, оновлення макету програми в сторах — без обмежень.
 • VIP — 3999 руб./міс +150 000 руб. інсталяційний платіж

  • додатки для Android і iOS, доступ до конструктору, безкоштовні шаблони і іконки додатків, базові скріншоти програми, підтримка Skype та е-мейл, персональний менеджер, Push повідомлення — необмежена, оновлення контенту -миттєво, оновлення макету програми в сторах — без обмежень.

Сайт My-apps.com: http://my-apps.com

7. iBuildApp

как создать приложение для Android и iPhoneiBuildApp надає платформу «зроби сам» для створення iPhone/Android додатків , яка так само не вимагає навичок програмування. Даний сервіс надає для кожної організації простий спосіб створення мобільних (iPhone, iPad, Android) додатків і публікаційних матеріалів. Клієнти можуть створити власні каталоги, флаєри, брошури, звіти, резюме тощо і надавати їх за допомогою SaaS-рішення. Є англійська і російська версії.

iBuildApp надається в таких пакетах:

 • Бізнес (2400 рублів в місяць) — 3000 установок, необмежену кількість переглядів мобільного сайту, відсутність вбудованої реклами, публікація програми на iTunes і Google Play.
 • Корпоративний (3700 рублів в місяць) — Необмежена кількість установок, необмежену кількість переглядів мобільного сайту, відсутність вбудованої реклами, публікація програми на iTunes і Google Play.

Сайт iBuildApp: http://ibuildapp.com

8. Viziapps

как создать приложение для Android и iPhoneViziapps — онлайн-сервіс для розробки додатків (iPhone, iPad, Android). Дозволяє створювати програми на основі одного з безлічі шаблонів додатків. Елементи створюваного користувальницького інтерфейсу програми можуть бути пов’язані з такими функціями, як відправка електронної пошти, SMS-повідомлення, відправлення на сервіси Facebook і Twitter.

Пакети:

 • Developer — $33 в місяць. (можна створити додаток 1)
 • Professional — $79 в місяць.
 • Premiun- $129 у місяць.
 • Enterprise — Ціну потрібно дізнаватися окремо.

Всі пакети підтримують такі платформи: IOS (iPhone/iPad) & Android (Телефон/Tablet)

Сайт Viziapps: http://www.viziapps.com

9. AppsBuilder

как создать приложение для Android и iPhoneAppsBuilder — онлайн-редактор, що дозволяє створювати додатки для iOS, Android і Windows Phone. Користуватися їй дуже просто: власну програму можна зібрати з вже готовий частин. Незважаючи на те що AppsBuilder намагається бути більш простим і зрозумілим для недосвідчених користувачів додано і деякі можливості для програмістів: наприклад, можна доповнювати створені програми власними Java-скриптами.

Є три платних пакета, в яких є скрізь 30 днів — безкоштовна пробна версія:

 • Starter (49 євро в міс.) -1 додаток.
 • Regular (199 євро в міс.) -до 5 додатків.
 • Scalable (від 249 євро в міс.) — більше 5 додатків.

Сайт AppsBuilder: http://www.apps-builder.com

10. Mobile Roadie

как создать приложение для Android и iPhoneMobile Roadie — один із старійшин в онлайн-сервісах для створення додатків для iPhone, Android, iPad і Mobile Web. Особливість Mobile Roadie в тому, що він орієнтований, насамперед, на шоу-бізнес. Він пропонує шаблони для акторів і музикантів, режисерів і продюсерів, а також маркетингових і PR-агентств, але в принципі набір інструментів дозволяє створити додаток і для інших типів бізнесу. Серед клієнтів — Мадонна, Cirque du Soleil і зоопарк Сан-Дієго. Є шаблон для створення програми під подія або конференцію, можливість продавати квитки, доступ до статистики. Взагалі, функціональний набір дуже широкий, втім, і ціна немаленька:

 • Core — $149 в місяць.
 • Pro- $799 в місяць.
 • Enterprise — $24K

Сайт Mobile Roadie: http://mobileroadie.com

11. AppMakr

как создать приложение для Android и iPhoneAppmakr — онлайн-сервіс для створення додатків для iPhone, Android, Windows Phone.

В цьому сервісі дуже просто і швидко можна створити свій мобільний додаток. Ціни більш ніж демократичні. І що характерно, так що у всіх пакетах немає реклами.

 • App Basics- $2 в місяць.
 • App Pro — $12 в місяць.
 • Reseller — $499.

Сайт Appmakr: https://www.appmakr.com/

12. BuildFire

как создать приложение для Android и iPhoneBuildFire — онлайн-сервіс для створення власних додатків для iPhone, Android, Windows Phone.

Особливість даного онлайн-сервісу в тому, що створення додатків абсолютно безкоштовно, плата береться коли додаток публікується в каталогах і становить $49 щомісяця.

Сайт BuildFire: http://buildfire.com/

При використанні цього матеріалу «10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone» активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
82
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
100
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
182
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here