6 захоплюючих нових штучок в far cry 6 в трейлері-харизматичний головний герой, компаньйони-тварини, коні

0
90

Компанія ign на своєму youtube-каналі поділилася чотирьох-хвилинним роликом про шість нових речей, які з’являться в far cry 6, яких не було в попередніх частинах серії.

  1. події far cry 6 відбуваються на екзотичному і політично неспокійному острові яра, яким править диктатор антон кастільо, якого грає джанкарло еспозіто.
  2. у far cry 6 ви граєте за дані рохаса, громадянина яри, який кинув військову службу, який намагається втекти з острова і приєднується до революції тільки тоді, коли все стає особистим. Острів яра є домом для барвистих джунглів, лісів і пляжів, а також нового міського середовища, такого як столиця есперанса. Дані рохас приєднується до партизанів, які намагаються повалити президента антона кастільо будь-якими засобами. Дані може бути чоловіком або жінкою в залежності від вибору гравця, але можливість налаштувати або перейменувати героя відсутня. На відміну від двох попередніх ігор серії, протагоніст, мабуть, тепер більш залучений в сюжет, має унікальну зовнішність і озвучений, обзавівшись власною промовою.
  3. партизани використовують всі можливі матеріали для модифікації зброї, створюючи унікальні вогнемети і роблячи глушники для будь-яких стовбурів з будь-якого мотлоху. Також в грі з’являться потужні рюкзаки-можна підлітати високо в повітря, випалюючи стовпом полум’я залишилися внизу ворогів і т. Д. Модифікації піддаються і транспортні засоби-можна підставити тарани, полум’яні турбіни, кулемети, а також можна розфарбувати свій вбивчий автомобіль.
  4. знайдіть нових компаньйонів-тварин, які називаються «аміго», щоб допомогти дані в бою — наприклад, ви зустрінете цуценя такси з чорно-рудим забарвленням і карими очима чорізо, ручний алігатора гуапо, що вбиває ворогів у відкритому бою, а також буйного півня чичаррона.
  5. відкрийте для себе партизанські табори, де дані може покращувати зброю, грати в доміно, приймати місії, будувати нові табори і управляти «бандитськими» операціями.
  6. у far cry 6 вперше представлені їздові коні, які ідеально підходять для пересування по вузьких партизанських стежках, що пролягають через яру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here