Home Без рубрики Genshin impact — у боротьбі з витоками mihoyo намагається заблокувати популярну базу...

Genshin impact — у боротьбі з витоками mihoyo намагається заблокувати популярну базу даних по грі

0
133

Перед виходом кожного великого оновлення action/rpg genshin impact розробники проводять закрите бета-тестування нового контенту. Незважаючи на те, що допущені до тесту гравці підписують угоду про нерозголошення, фанати все одно намагаються поділитися інформацією про патч. Mihoyo активно бореться зі сливами, щедро роздаючи страйки каналам на youtube. А цього разу команда вирішила прикрити популярну базу даних по genshin impact.

Під удар потрапив відомий сайт honeyhunterworld.com. Там з’являлася різна інформація, яку містили патчі з закритих бета-тестувань. Юридичний відділ mihoyo звернувся до хостинг-провайдера з проханням негайно припинити надання послуг цьому ресурсу, оскільки він порушує авторські права. Однак творці honeyhunterworld не планують здаватися без бою і готові битися. За їхніми словами всі закони про авторське право дотримуються. А єдиний залишився і дійсно працюючий аргумент, який можуть висунути розробники — це право власності на товарний знак. Але таким чином mihoyo може скасувати будь-який сайт або автора, який займається створенням фанатського контенту по genshin impact.

Примітно, що ця база даних присвячена не тільки genshin impact, але й іншим іграм. Оскільки студія вимагає відключення домену, а також видалення всіх даних на серверах, під загрозою опинилися й інші проекти, які не пов’язані з продуктом mihoyo.

Даний прецедент також змушує інших творців контенту по genshin impact задуматися, яка доля очікує їх праці через своєрідну політики розробників.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here