Представлений роботизований єдиноріг для дітей [відео]

0
123

Китайський виробник електрокарів xpeng motors представив роботизованого єдинорога. Машина призначена для дітей і обладаетмножеством цікавих функцій — наприклад, можливістю вступити в емоційний контакт зі своїм власником.

Робот став однією з перших спроб автовиробниказадіяти свій досвід у створенні автономних роботизованих пристроїв. Єдинорогуправляется на основі системи ші, що дозволяє йому розпізнавати різні типи і об’єкти. Він також буде підтримувати емоційну взаємодію з людиною, хоча подробиць про те, як ця функція буде працювати, поки мало. В першу чергу це іграшка, на якій дитина зможе покататися.

Представники xpeng motors відзначають, що машина будетвиражать свої емоції, реагувати на дотики і спілкування голосом. Для взаімодействіяс навколишнім світом робот отримає систему з камер і лідарів, а крім развлеченіяего можна використовувати для перевезення невеликих вантажів в повністю автономномрежіме.

Коли акумулятор сяде, єдинорогбез додаткових команд відправиться до зарядного пристрою у формі невеликого килимка. Інформації осроках виходу і передбачуваних цінах немає,а в компанії xpeng motors відзначають, що робот знаходиться на стадії доопрацювання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here