Продажі pathfinder: wrath of the righteous перевищили 250 тисяч копій

0
85

Компанія meta publishing і студія owlcat games оголосили про те, що рольова гра pathfinder: wrath of the righteous розійшлася в кількості понад 250 тисяч копій на пк з моменту релізу 2 вересня. А показник одноразової кількості користувачів вдвічі перевищив результат дебюту попередньої частини.

Джерело: meta publishing

» протягом довгого часу ми наполегливо працювали над тим, щоб втілити наше бачення wrath of the righteous. А після феноменальної підтримки під час кампанії на kickstarter ми змогли зробити ще більше. Ми хотіли, щоб це стало знаковим моментом для всіх шанувальників crpg, і прагнули показати всі достоїнства жанру на новому рівні, представивши механіки, які перенесуть гнучкість і свободу, властиві настільним іграм, на екрани моніторів, — сказав креативний директор олександр мішулін. — ми раді, що гравці і критики дійсно відчули, що ми домоглися цього і навіть більше. Ми неймовірно вдячні такому відгуку спільноти».

В даний час команда owlcat games працює над усуненням недоліків pathfinder: wrath of the righteous. Студія вже випустила три оновлення. А в майбутньому планує випускати патчі на щотижневій основі.

» немає сумнівів, це дійсно дуже важливий момент для нас. І це тільки початок! ми сповнені рішучості дати гравцям все, що вони очікували отримати. Я щиро захоплений ентузіазмом, з яким команда owlcat займається усуненням проблем, про які повідомляють гравці. Вони великі молодці! — прокоментував ілля саламатов, виконавчий директор meta publishing. — само собою зрозуміло, що ми дуже уважно прислухаємося до спільноти, тому ми чекаємо від вас нових відгуків. Це дуже важливо для нас»»

Джерело: meta publishing

Pathfinder: wrath of the righteous вийшла в steam, gog і epic games store. Також планується реліз гри на playstation 4 і xbox one — консольна версія вийде 1 березня 2022 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here