Ракета «союз-2.1 б» з супутниками oneweb майже готова до пуску з байконура

0
80

Стало відомо, що ракета-носій «союз-2.1 б» успішно встановлена на стартовому комплексі «схід» космодрому байконур і ведеться фінальна стадія підготовки, що передує наміченому на 14 вересня запуску. Про це йдеться в повідомленні, яке було опубліковано сьогодні на сайті держкорпорації «роскосмос».

Зображення: роскосмос

» у суботу «11 вересня 2021 року, відбувся вивіз ракети-носія «союз-2.1 б» з розгінним блоком «фрегат» і 34 космічними апаратами oneweb з монтажно-випробувального корпусу майданчика №31. В даний час ракета космічного призначення встановлена на стартовому комплексі «східний» космодрому байконур і готується до пуску, який запланований на 14 вересня», — йдеться в повідомленні «роскосмосу».

У повідомленні сказано, що в даний час проводиться виконання технологічних операцій за програмою першого стартового дня. Фахівці «роскосмосу» здійснюють складання схем і проводять автономні випробування систем і агрегатів космічних апаратів, розгінного блоку і ракети. Також ведеться перевірка взаємодії бортової апаратури з наземним обладнанням.

Передстартові роботи проводяться в рамках виконання контрактів компанії «главкосмос «(входить до складу» роскосомса») з європейським постачальником пускових послуг arianespace і компанією starsem. В даний час в рамках діючих контрактів на низьку навколоземну орбіту виведено 288 супутників oneweb. Майбутній пуск повинен розширити угруповання до 322 апаратів. Супутники oneweb призначені для надання послуг широкосмугового доступу в інтернет споживачам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here