Китайські геймери дуже засмутилися, побачивши в life is strange true colors прапор незалежного тибету

0
80

Оскільки відеоігри вже давно є масовим видом мистецтва, поширюваним практично по всій земній кулі, його творцям слід проявляти максимальну акуратність, щоб випадково не образити представників тієї чи іншої держави. Відомо, наприклад, що німецькі версії ігор про другу світову випускають зі зміненою нацистською символікою; але не завжди розробники можуть передбачити всі дрібниці. Так, наприклад, представники китайського геймерського співтовариства не на жарт засмутилися, побачивши в life is strange true colors прапор незалежного тибету.

Побачити відповідний прапор можна на початку гри в сцені, де головна героїня, алекс, гуляє вулицями вигаданого містечка хейвен спрінгс: одна з крамниць, по всій видимості, сувенірних, носить назву «скарби тибету», а на вивісці, що висить поруч, і вказаний відповідний прапор.

Китайські геймери, які вважають тибет частиною своєї країни, м’яко кажучи, засмутилися, помітивши дане зображення, і в якості способу залучення уваги до проблеми влаштували life is strange true colors так званий рев’ю-бомбинг — масове заниження оцінок.

Можливо, розробники з deck nine спільно з видавництвом square enix відреагують не невдоволення одного з найбільших ігрових ринків на планеті і в найближчому оновленні замінять текстури прапора і вивіски на щось більш нейтральне.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here