«кращі в світі»: режисер фільму «місія нездійсненна 7» подякував команді і оголосив про завершення зйомок

0
93

Сьома частина серії шпигунських бойовиків «місія нездійсненна » зіткнулася з великою кількістю невдач на шляху до завершення, включаючи призупинення зйомок через covid-19 і скандали, що змусили деяких повірити в те, що роботи над стрічкою приречені на провал. Однак тому крузу і режисерові крістоферу маккуоррі вдалося довести все до фіналу.

Через півтора року після початку виробництва зйомки фільму офіційно підійшли до кінця. Про це маккуоррі оголосив у себе в instagram, де опублікував фото з собою і крузом, що сидять на вершині перевернутого вагона. Постановник також подякував акторам і всім членам знімальної команди за проявлене терпіння, назвавши їх «кращими в світі».

Спочатку планувалося, що «місія нездійсненна 7» і «місія нездійсненна 8″ будуть зніматися одночасно, проте пізніше від цього плану було вирішено відмовитися через обов’язки круза з просування фільму » топ ган: меверік «.

На початку цього місяця компанія paramount pictures оголосила про перенесення сьомої «місії» ще на чотири місяці вперед. Згідно з новими планами, тепер прем’єра стрічки в кінотеатрах відбудеться лише 30 вересня 2022 року .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here