«шан-чи» створив нову проблему для 4 фази кіновсесвіту marvel

0
94

Фільм « шан-чи і легенда десяти кілець » став хітом marvel studios, і він, як і очікувалося, відкриває двері для нових можливостей у всесвіті.

Стрічка здивувала глядачів зв’язками з першим » залізною людиною «, минулим mcu, а також показала, як таємна організація, присутня в назві фільму, пов’язана з потойбічним містицизмом села та ло. Сцени після титрів «шан-чі » встановили, що головний героїв буде (або вже є») частиною месників, а також посилили зростаючу проблему в четвертій фазі mcu – де була організація десять кілець під час нападу таноса на землю?

« шан-чи і легенда десяти кілець » зручно обходить стороною будь-які подробиці того, що сталося з центральними персонажами під час клацання і стрибка. Точно так само залишається невідомим, чи перетворилися на пил шан-чи і його батько, венву.

Очевидно, що marvel studios і кевін файгі могли пояснити відсутність відповіді про місцезнаходження шан-чи і мандарина під час « війни нескінченності » і « фіналу » будь – яким зручним для них способом-особливо, коли мова йде про питання, чому вони не втрутилися в боротьбу проти таноса в будь-який з моментів. І тут два варіанти: або вони були перетворені в пил, або просто не знали про загрозу.

Більш того, виникає відчуття, що marvel studios ніби зайшли в глухий кут, враховуючи сцени після титрів « шан-чи », які натякають, що десять кілець є потужним містичним артефактом, походження яких все ще залишається невідомим.

Десять кілець змогли звільнити демонічного звіра з давньої в’язниці, а потім і вбити його. Той факт, що ця сила не використовувалася, коли на кону стояло життя всесвіту, це трохи дивно. Але хочеться вірити, що в майбутньому ми отримаємо відповіді на ці питання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here