Створено простий і ефективний метод опріснення морської води

0
107

Група студентів створила простий у використанні прилад для перетворення води в питну. Поки ідея існує виключно у вигляді концепції, але розробка першого повнофункціонального прототипу вже не за горами.

Ідея зробити апарат waterpod дляопресненія морської води прийшла в голови студентам з азіатсько-тихоокеанського університетатехнологій та інновацій. Частина пристрою знаходиться на плаву, в той час як під водойразместілся гніт, відштовхуючий сіль з дна. Через гніт вода вбирається в шматок чорної тканини, розташованої над півсферичною алюмінієвоїпластиною. Сонячне світло призводить до випаровування, а конденсовані краплистекают в спеціальний контейнер. Студенти запевняють, що після нехитрого процесаобробки вода стане питною, а кількість солей досягне норми.

» наступним кроком буде перевірка ефективностіwaterpod з точки зору практичності і виробничих проблем. Чтобыпродвигать waterpod далі, ми сподіваємося отримати фінансування від любихзацікавлених сторін для виділення коштів на подальші дослідження ірозробки», — пишуть творці технології.

Студенти відзначають, що тільки невелика частинапланети покрита питною водою. Мало того, придатною для пиття рідини стає все менше, а значить, проблема опріснення гостро будує передлюдством.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here