Tcl вирішила призупинити випуск свого першого складного смартфона через високу ціну

0
93

Виробник tcl вирішив почекати з випуском пристроїв з гнучкими екранами, незважаючи на те, що він один з перших представив їх прототип, зарекомендувавши себе в якості потенційного конкурента південнокорейського гіганта samsung з його galaxy fold.

Як повідомляє інформаційне видання hothardware, головний представник компанії в особі стефана страйта, що займає пост директора з маркетингу, заявив про те, що tcl змушена відкласти випуск свого дебютного комерційного мобільного пристрою зі складним дисплеєм до кращих часів.

При цьому глава компанії не згадав, коли саме відбудеться ця подія, позначивши тільки те, що доведеться почекати, поки сама технологія не стане більш доступною у фінансовому плані. Причому це пов’язано в першу чергу зі споживчими інтересами, щоб в кінцевому підсумку кожен середньостатистичний користувач міг дозволити собі такий девайс.

концепт tcl project chicago

Tlc – далеко не єдина компанія, що зіткнулася з труднощами при розробці складних смартфонів, що не дивно, враховуючи, наскільки складним виявився весь процес запуску пристроїв нового покоління. Взяти, наприклад, той же galaxy fold від samsung, який, незважаючи на цінник в 2000 доларів сша, зажадав удосконалення.

Наступною ластівкою виявилася huawei з її першим складним смартфоном, який виявився вдалішим galaxy fold, але становище ускладнила ситуація з санкційним тиском на компанію з боку штатів. І хоча з тих пір ціни на такі гаджети трохи відкотилися, вони як і раніше входять в преміум-сегмент, залишаючись недоступними для багатьох споживачів.

Повертаючись до tcl варто відзначити, що спочатку в плани компанії входив випуск щодо бюджетного складного пристрою, але сучасні реалії не дозволяють здійснити задумане без шкоди для ціноутворення. Тим часом, це рішення не варто сприймати, як відмову від намічених раніше планів випустити доступний смартфон зі складним екраном, що поспішив підкреслити пан страйт.

Сам директор з маркетингу користується експериментальним смартфоном project chiago на постійній основі, однак цей гаджет не стане комерційним через його високу вартість, а в якості альтернативного рішення компанія збирається представити до 2023 року більш доступний масовий варіант.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here