Ціна на nintendo switch тепер постійно знижена в європі; інші регіони також можуть послідувати за ним

0
108

Nintendo офіційно знизила ціну на стандартну модель nintendo switch в європі. Різні джерела вже повідомляли про це минулого тижня, а офіційний європейський магазин nintendo знизив ціну на модель до 299,99 євро, тобто приблизно на 30 євро. Як вже говорилося, це зниження ціни відноситься тільки до стандартної моделі switch, а на switch lite немає зниження цін, ця модель як і раніше продається за 219,99 євро в офіційному магазині nintendo.

Судячи з усього, європейські роздрібні продавці також знизили ціну на модель, яка зараз продається всього за 269,99 євро в різних великих роздрібних мережах.

На момент написання статті ціна стандартної моделі switch не знижувалася в інших регіонах, але дуже ймовірно, що ці ринки послідують цьому прикладу.

Це постійне зниження цін на оригінальну модель, ймовірно, пов’язано з запуском в наступному місяці абсолютно нової моделі switch oled. Ця нова модель буде продаватися за 349,99 євро і буде пропонувати новий oled-дисплей більшого розміру на додаток до вбудованого порту lan в док-станції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here