Дайджест №7: Зміна цін в Upwork і Evernote, нове в Dropbox

0
1179

Shares

Upwork збільшила ціни

C 21 липня фрилансерская біржа Upwork поміняла цінову політику в бік подорожчання. Тепер клієнти повинні будуть платити 2,75% з кожного платежу, чого раніше не було, а фрілансерам встановлена «сітка платежів» 20%, 10%, 5%. Раніше було на всі 5%.

Evernote змінив цінову політику

Як повідомив блог Evernote, набрали чинності нововведення щодо цінової політики та функціоналу пакетів. Так, Evernote Basic раніше залишився безкоштовним, але отримав додаткові обмеження, наприклад, на кількість пристроїв. Плани Plus Premium пропонують синхронізації нотаток на необмеженій кількості пристроїв, офлайн-доступ до записів на мобільних пристроях, 1 Гбайт (Plus) і 10 Гбайт (Premium) завантажень в місяць. Користувачам Premuium-підписки також пропонується доступ до функцій для зручної організації візитних карток. Plus-підписка тепер коштує $3,99 в місяць або $34,99 в рік, Premium — $7,99 в місяць або $69,99 в рік.

Dropbox додав нові «фішки» для продуктивності

Для користувачів Dropbox хороші новини — Dropbox запустив нові «фішки», які розширюють його можливості і навіть подекуди роблять його схожим по функціональності на Evernote. Наприклад, тепер можна сканувати документи в Dropbox, створювати документи Microsoft Office на мобільнику і багато, багато іншого.

WordPress Jetpack

Вийшло оновлення універсального плагіна дл WordPress — Jetpack 4.0.4, де виправлені деякі баги і доопрацьовані моенты безпеки.

Google оновила бібліотеку шрифтів

Нові шрифти поєднуються з Material Design, який сповідують у Google.

Дайджест підготовлено ТопОбзор

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here