Представлена halfdive vr-перша vr-гарнітура, яку потрібно використовувати лежачи

0
86

Японський стартап diver-x розробив, мабуть, одну з найдивніших гарнітур віртуальної реальності. Вона призначена для використання в лежачому положенні. Новинка під назвою halfdive vr поєднує ряд функцій, які ніколи раніше не зустрічалися в подібних гаджетах.

Джерело зображень: diver-x

Пристрій, наприклад, оснащений двома вентиляторами, що підсилюють ефект зворотного зв’язку. При роботі в тихохідному режимі вони можуть використовуватися в якості вентиляторів охолодження, що підвищують комфорт користувача при тривалих сесіях у віртуальній реальності.

Серед більш звичних функцій новинки слід виділити підтримку тривимірного звуку, яка забезпечується чотирма вбудованими в гарнітуру динаміками. У комплект vr-гарнітури halfdive входять по парі звичайних ручних, а також ножних контролерів. За допомогою останніх користувач зможе управляти пересуванням свого аватара у віртуальній реальності.

Diver-x обіцяє для своєї новинки 4,5 ступеня свободи. У складі гарнітури використовуються два дисплеї з роздільною здатністю 1600х1440 пікселів на кожне око, що підтримують частоту оновлення 90 гц і забезпечують кут огляду в 134 градуси. Як вказує розробник, тут застосовується система з десяти лінз з додатковою підтримкою варіофокальних лінз (зі змінною фокусною відстанню).

В оснащення гарнітури також входять кілька інтерфейсів, серед яких displayport 1.2, usb 3.0 і 3,5-мм аудіороз’єм.

Просувати гарнітуру віртуальної реальності halfdive розробники планують через краудфандингову платформу kickstarter. Кампанія розпочнеться в листопаді цього року. Базова модель пристрою отримає цінник в $800. Ціна повного набору (компанія не вказує, що в нього входить) складе $1200. А набір гарнітури, оснащеної просунутими варіофокальними лінзами виробник оцінив в $4000.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here