Microsoft готує невелике оновлення, яке стане використовуватися для переходу на windows 10 21h2 і windows 11

0
90

Очікується, що windows 10 версії 21h2 і windows 11 версії 21h2 будуть запущені в жовтні в якості додаткового оновлення для користувачів. Напередодні великої прем’єри деякі користувачі тепер бачать в диспетчері оновлення, новий патч, щоб підготувати свій пк до великого оновлення.

Патч називається kb4023057, і він кілька разів випускався технічним гігантом після початкового розгортання в 2018 році. Kb4023057-це невеликий фікс, мета якої-зробити процес оновлення windows більш надійним, усуваючи потенційні проблеми з реєстром windows і операційною системою.

Згідно з документом підтримки цей патч останній раз змінювався 18 серпня, і, схоже, він почав поширюватися серед більшої кількості користувачів на цьому тижні. Теоретично ви можете сміливо застосувати оновлення і ніяких проблем не виникне. За даними microsoft, kb4023057 (оновлення для компонентів служби оновлення windows 10) також може намагатися звільнити місце на вашому комп’ютері.

Kb4023057 поставляється в комплекті з засобами microsoft update health tools, які використовуються технічним гігантом для відновлення реєстру або відключення налаштувань реєстру, які неправильно блокують важливі оновлення windows.

  • він може спробувати стиснути файли, щоб звільнити місце для майбутнього оновлення функцій і важливих оновлень. Якщо файл або папка були поліпшені за допомогою оновлення, вони будуть відображатися з двома синіми стрілками в каталозі профілю користувача.
  • оновлення відобразить попередження, якщо на пристрої мало місця.
  • з’являться нові параметри, які допоможуть користувачам очистити дисковий простір, щоб ви могли легко встановити оновлення на свій пристрій, коли на ньому мало місця.
  • microsoft спробує скинути налаштування мережі при виявленні проблем або в разі неправильної настройки блокування оновлень.
  • він також очистить розділи реєстру, що запобігають оновленню.
  • він відновить відключені або пошкоджені компоненти windows, перешкоджаючи оновленню на вашому пристрої.
  • це може скинути базу даних центру оновлення windows.

Цей патч з’явиться тільки в тому випадку, якщо він потрібен для вашого пк.

Windows 10 версії 21h2 не за горами

Windows 10 версії 21h2 буде доступна для всіх, хто вже використовує версію 21h1 (оновлення за травень 2021 року). З іншого боку, windows 11 буде пропонуватися для пристроїв з процесорами восьмого покоління і новіше.

Microsoft також тестує нову функцію в windows 10 версії 21h2 для просування windows 11, і підтримувані пк будуть бачити повідомлення в центрі оновлення windows. У повідомленні зазначено «що» цей комп’ютер може працювати під управлінням windows 11″, але конкретні терміни розгортання можуть варіюватися в міру того, як оновлення буде готове для вас.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here