Надлишкові поставки тв-панелей припиняться до кінця року, вважають аналітики

0
94

Компанія trendforce оприлюднила свіжий прогноз по світовому ринку телевізійних панелей. Аналітики вважають, що надмірність поставок стабілізується в останній чверті нинішнього року.

Тут і нижче зображення pixabay.com

Зазначається, що китайські виробники за підсумками першої половини 2021-го контролювали практично 60% глобальної галузі тв-панелей. Пов’язано це з розширенням місцевих виробництв, а також з ініціативами по злиттю і поглинанню.

Більш того, саме постачальники з кнр зараз багато в чому визначають загальну структуру світового телевізійного ринку. А тому, як кажуть експерти, іншим гравцям галузі слід пильно стежити за діями китайських конкурентів.

У нинішній час намітилася тенденція до зниження цін на ринку тв-панелей. Але поки не ясно, чи будуть китайські виробники і далі дотримуватися стратегії максимізації обсягів випуску.

Аналітики відзначають, що багато в чому структура галузі в другій половині поточного року буде визначатися завантаженням ліній gen 8.5 і gen 10.5, на які припадає основна частина випуску панелей.

На лінії gen 5 і вище, за новими оцінками, в загальному обсязі площ тв-панелей доведеться в четвертому кварталі нинішнього року на 2,5% менше, ніж прогнозувалося раніше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here