Новий трейлер shin megami tensei 5, що демонструє аме но узуме

0
127

Atlus випустила ще один трейлер, який демонструє геймплей одного з більш ніж 200+ демонів, які будуть представлені в майбутній jrpg shin megami tensei v .

Демон, що демонструється сьогодні, — це аме но узуме (богиня), ще один повертається демон, який був частиною франшизи протягом тривалого часу.

Shin megami tensei v вийде на nintendo switch 12 листопада 2021 року.

Якщо ви не знайомі з грою, ви можете ознайомитися з коротким офіційним описом нижче, натякає на сюжет.

» коли жахлива сцена вбивства в сучасному токіо не дозволяє нашим головним героям піти додому, незапланований об’їзд залишає його похованим і без свідомості. Він прокидається в новому токіо, пустелі, спустошеної апокаліпсисом, тепер званої даат … Але перш ніж кровожерливі демони зможуть забрати його життя, з’являється спаситель, і вони об’єднуються, щоб стати могутнім істотою, не людиною і не демоном: нахобіно. Здобувши нову силу, головний герой відправляється в даат, загадкове царство, наповнене міфічними божествами і демонічними тиранами, які постійно борються за виживання. У пошуках відповідей головний герой повинен прокладати свій власний шлях у битві між світлом і темрявою, щоб визначити долю світу».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here