У facebook є секретна програма, яка дозволяє знаменитостям уникати модерації

0
96

У facebook є секретна програма, яка звільняє знаменитих користувачів, включаючи спортсменів і політиків, від звичного процесу модерації, повідомляє видання the wall street journal. Таким чином, соціальна мережа дозволяє їм ділитися записами, публікація яких викликала б проблеми у рядових користувачів.

Theverge.com

Програма, відома як xcheck або перехресна перевірка, нібито призначена для додаткового контролю якості щодо модерації, коли мова йде про публікації знаменитостей. Їх записи повинні надсилатися команді спеціально підготовлених модераторів, щоб гарантувати дотримання правил facebook. Повідомляється, що в рамках програми було опубліковано 5,8 мільйона записів станом на 2020 рік.

Але важливіше те, що фактично модерацію проходили тільки 10% публікацій знаменитостей. Згідно зі звітом, серед користувачів, чиї записи facebook пропускала без модерації, були колишній президент сша дональд трамп (donald trump) і сенатор елізабет уоррен (elizabeth warren).

Theverge.com

Facebook визнає, що критика xcheck виправдана і заявляє, що працює над реабілітацією програми. Компанія стверджує, що система призначена для » точного дотримання політик щодо вмісту, який може вимагати більшого розуміння». В даний момент facebook працює над вирішенням проблем, виявлених в xcheck.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here