Завантажити oplayer (pro) (повна версія | розблоковано кодек dixv) на андроїд

0
89

oplayer (pro) — естетично приємний, багатофункціональний і стабільно розвивається відеоплеєр на андроїд пристрої, який свою популярність отримав завдяки безвідмовній роботі на пристроях apple. Програма вміє відтворювати будь-який медіаконтент, включаючи відео в 4к або full hd дозволі, а так само всі музичні файли. Підтримується абсолютно всі існуючі відео та аудіо формати, без необхідності установки додаткових кодеків.

У додатку oplayer на андроїд досить багато плюсів, наприклад якщо у вас на пристрої є відео великого розміру і при відтворенні воно починає пригальмовувати, то досить включити опцію «пропустити кадр». З її допомогою ви змусите фільм програватися набагато плавніше, при цьому на якості це абсолютно не відобразитися.

Ви так само можете відтворювати в плеєрі відео прямо з інтернету, підтримуються найвідоміші потоки, типу http/ftp/rts і так далі. Весь свій контент можна сортувати по папках або плейлистах. Якщо є дані які не повинні бачити інші, то просто поставте захист на них, наприклад під пароль, відбиток пальця або face id. Якщо на компі у вас вже є файли, то просто передайте їх в програму по бездротовому з’єднанню і починайте дивитися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here