10+ блогів самобутніх мандрівників (оновлено)

0
967

Shares

Дорогі читачі ТопОбзор, ми вирішили оновити огляд блогів відомих і самобутніх мандрівників. Це по колишньому не рейтинг, а список дивовижних людей та їх історій.

В даному нетривиальном для IT-галузі огляді ми розглянемо найбільш цікаві та незвичайні блоги мандрівників, які, відвідуючи різні куточки планети, діляться враженнями, фотоэмоциями, важливими — практичним і житейським досвідом в своїх онлайн-блогах. Ці мандрівники абсолютно різних віків, соціальних груп, з різних міст України, Росії та зарубіжжя, професійні, любителі, досвідчені і тільки початківці. І хоч вони дуже різні, всіх їх об’єднує те, що вони захоплені, закохані несамовито у вітру мандрів і нові відчуття люди, і в їх блогах можна почерпнути багато корисного і цікавого і нам 🙂

Такі блоги просто джерело для цікавих і гнучких розумом людей, які ніколи не зупиняються на досягнутому і постійно перебувають у пошуках нових натхнень, самомотивації і яскравих фарб життя.

Раніше мандрівник шукав невідомі країни, а тепер WiFi шукає (c)

Ну що ж, шановні читачі, запрошуємо розпочати наш огляд. Це список, а не рейтинг!.

Артур Шигапов

Артур Шигапов — професійний мандрівник, белетрист і автор безлічі путівників по країнах Європи та Південно-Східної Азії, крім того популярний блогер. У загальній складності відвідав уже більше 60 країн, і цей список розширюється з жахливою швидкістю, більш відомий в інтернеті під ніком Popados. Серед популярних путівників — Путівник по Амстердаму серії «Помаранчевий гід», Публіцистична книга-путівник «Чорнобиль, Прип’ять, далі ніде…». Popados веде блог в LiveJournal у вигляді невеличких оповідань — полуприличных, кілька провокаційних, на грані фолу, але ніколи за гранню, і завжди все закінчується добре 🙂

Антон Кротов

путешественниковАнтон Кротов — гуру-мандрівник, письменник, засновник і президент Академії Вільних Подорожей» (АВП – це клуб друзів, захоплених подорожами автостопом і пішки по дорогах нашої планети, утворена в 1995 році). Антон — 43 автор книг про туризм і подорожі, а також безлічі заміток, статей про практику і досвід туризму, про різні країни і людей. Одні з популярних книг: «20 питань, 220 відповідей про автостоп і про все«, «Вільна Азія. Від Афганістану до Японії. Практичний путівник для самостійних мандрівників«, «Китай. Сама інша країна«.

Сергій Частка

путешественников
Сергій Доля — популярний в інтернеті, особливо LiveJournal, мандрівник і фотограф, який побував в більш ніж 70 країнах. Ось як описує свій блог «Сторінка Віртуальних Мандрівників» Сергій Доля: «Я дуже багато подорожую і фотографую. У своїх звітах я намагаюся розповісти про країну так, щоб у вас склалося враження, що ви були там зі мною. Я не пропускаю дрібних деталей і не публікую стандартні туристичні знімки. Я не пишу путівник по країнах, а ділюся з вами своїми враженнями. Часто вони можуть не співпадати з офіційною думкою — не судіть строго :)» Безсумнівно, особливість блогу Сергія — це його численні фотографії! Дуже яскраві, життєві, живі — як-ніби ви самі подорожуєте.

Артемій Лебедєв

путешественниковТема Лебедєв, Самизнаетекто, він же Артемій Лебедєв — дизайнер, винахідник, бізнесмен, блогер, мандрівник. Крім і вчасно своєї професійної діяльності, активно подорожує (всього країн і територій 260). При цьому пише цікаві, «бомбові» замітки в блозі і на сайті.

Григорій Кубатьян

Григорій Кубатьян — мандрівник і журналіст. Постійний автор журналів «Ехо Планети», «Geo», де публікував серії репортажів про свої подорожі, в тому числі «Автостопом до Антарктиди». Автор травелогов «Життя в дорозі» і «В Індію на велосипеді». Учасник кругосвітньої експедиції «Невідомий світ». Григорій Кубатьян відвідав усі континенти Землі.

Олександр Чебан

путешественниковОлександр Чебан — фотоблогер і мандрівник. Його замітки в блозі цікаві практичними радами, де він часто описує свій досвід, наприклад, в бронюванні готелів, як літати дешевше в інші країни, де і як краще забронювати автомобіль і пр. Він веде авторський проект про подорожі і авіації, незвичайних місцях, яскравих ідей та корисних порад. Олександр побував у понад 70 країнах світу. Його блог і соціальні мережі оновлюються майже кожен день.

Олександр Лапшин

блоги путешественниковОлександр Лапшин aka Пуерто — досвідчений мандрівник, побував у понад 120 країнах світу. Його яскраві жж-нотатки несуть багато цікавої та специфічної інформації про виконані ним маршрутів, а їх чимало. Головні теми його блогу: подорожі та автоподорожі, цікаві технічні штуковини, прямо або побічно пов’язані з подорожами, пошук квитків і готелів та ін

Євген Іхельзон

Євген Іхельзон — цікава людина, релігієзнавець, викладав у вузах історію буддизму та історію релігії, з 1993 року видавав в Україні книжки про буддизм. Євген подорожує дуже давно, багато і різними способами – автостопом, пішки, поїздами, літаками, автобусами, намагається навіть вихідні використовувати для коротких поїздок. На даний момент відвідав понад 50 країн. Працює в проекті «Я люблю Азію«, де можна почерпнути багато цікавого і нетривіального про Азію, а також приєднатися до чергового подорожі з однодумцями. Багато часу проводив в Індії, Китаї, Гонконгу, Малайзії, Непалі.

Дмитро Сапаров

блоги путешественниковДмитро Сапаров — мандрівник-фотограф любить і вміє ділитися зробленими їм відкриттями. Мало хто з корінних жителів Аргентини, так і багатьох інших країн Латинської Америки, знає свою країну так, як знає їх Дмитро. Зараз Дмитро організовує подорожі, які проходять в основному в Південній Америці, і в першу чергу – в Аргентині. Він дуже любить Аргентину, і вважає, що це найкрасивіша країна на планеті.

Олександр Бутенко

блоги путешественниковОлександр Бутенко aka haydamak — популярний блогер, фотограф, мандрівник (хоч сам себе не вважає travel-блогером), автор декількох книг «Подорожі. Інструкція з експлуатації» та «Якщо б Конфуцій був блондинкою». В блозі дотепні нотатки і іскрометний гумор. Побував у більше 50 країнах, про що в блозі є докладні нотатки з фотографіями.

Петро Ловигін

блоги путешественниковПетро Ловигін — фотохудожник, режисер, письменник і за сумісництвом петешественник. З 2010 по 2017 роки відвідав близько сотні країн, серед яких КНДР, Іран, Бангладеш, Пакистан, Ефіопія, Сенегал та інші. Розповіді про яких в його блозі часто розкривають тему проституції. У 2017 планується вихід книги Ловыгина «В’язень кольорових борделів». При цьому в ЖЖ веде costarica-soul «найкращий журнал». у травні 2012 видавництвом Kehrer видана книга «Planet Lovigin» про поїздки автора з Росії та Грузії.

Лионила Корнійчук

блоги путешественниковЛионила Корнійчук aka linozka — мандрівниця, блогер, фотограф. Багато років веде блог про подорожі. Побувала у понад 60 країнах. Дуже цікаві фотозвіти про маршрути та звичаї країн. Рекомендуємо.

Алекс Кузмицький

блоги путешественников
Алекс Кузмицький — мандрівник, лижний гід RMGA, інструктор альпінізму UIAA (EneQ), інструктор сноубордингу (ISIA, ФГССР), викладач Центральної Школи Інструкторів альпінізму, натхненник і творець Snow Sense. Амбасадор Gore-Tex і Norrona в Росії. Обожнює гори, бере участь у всіляких travel-проектах, пише путівники. Якщо ви любите гори або мрієте про них — вам однозначно до Алекса.

Ксенія Чеснокова

блоги путешественниковКсенія Чеснокова — філолог та пристрасний мандрівник, а також автор проекту «Самостійні подорожі з дітьми / Deti-vs-travel». У своєму блозі пише багато цікавих заміток, відвідала понад 80 країн світу, при цьому подорожує з дітьми.

Марія Дубровська

блоги путешественниковМарія Дубровська — фотограф, дизайнер, мандрівниця. Живе і подорожує в різних країнах Азії більше 5 років. За цей час встигла пожити в Індії, Китаї, Таїланді, Малайзії, Індонезії та Філіппінах. Автор цікавого сайту про життя в постійному подорожі і блог, де можна дізнатися багато нового про звичаї в азіатських країнах, простих людей, про життя. Про Маші навіть є фільм — «Traveliving. Життя в мандрівці».

Михайло Коростельов

блоги путешественниковМихайло Коростельов — підводний фотограф і завзятий мандрівник. Сам він собі пише так: обожнюю нашу прекрасну планету, особливо її водну більшу частину. У своїх подорожах я не витрачаю час на міста і взагалі все рукотворне (архітектуру, пам’ятки, музеї) — адже людина ніколи не створить нічого прекраснішого того, що робить природа. Під водою я люблю знімати що-небудь велике і зубасті.

Олександр Волков

блоги путешественниковОлександр Волков — фотограф, кандидат біологічних наук, квлечен дослідженням високогірних екосистем, travel-фотографією і поведінкою людини в екстремальних умовах навколишнього середовища. Веде блог «Нотатки хронічного мандрівника». Багато корисної інформації та фотозвітів.

Шановні читачі, повідомте в коментарях, які блоги цікавих мандрівників, на ваш погляд, ми не врахували в нашому огляді — ми неодмінно його доповнимо!


При використанні цього матеріалу «10 блогів відомих мандрівників» активне посилання на http://www.topobzor.com обов’язкова.

Схоже

Share on Facebook Share
46
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
46
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here