Через стеження і погрози працівники подали нову скаргу на activision blizzard, тепер вже федеральній владі

0
77

Співробітники activision blizzard об’єдналися з профспілкою communications workers of america, одним з найбільших в сша, і направили скаргу на компанію в національне управління з трудових відносин.

Тисяча працівників (приблизно п’ята частина штату) як і раніше незадоволена ситуацією з сексуальними домаганнями і дискримінацією, а також діями боббі котика та інших керівників, які намагаються придушити хвилювання стеженням, залякуваннями і допитами, в тому числі з використанням арбітражних застережень в контрактах і залученням фірм на кшталт wirmhale, що спеціалізуються на руйнуванні профспілок.

На тлі ситуації activision blizzard найняла нову главу відділу hr: джулія ходжес, раніше відповідала за персонал парків disney на позиції старшого віце-президент з кадрів, вже 21 вересня змінить клодін нотон і візьметься за інклюзивність. За офіційною версією, перестановка не пов’язана з харасментом. Раніше перестановки пройшли в рядах blizzard-тепер у студії нове начальство, торкнулися вони і розробників деяких проектів, наприклад diablo iv.

Американському гігантові належить відповідати в суді перед департаментом справедливого працевлаштування і забезпечення житлом каліфорнії, недавно звинуватив компанію в навмисному перешкоджанні розслідуванню і знищенні доказів. Тепер же за справу візьметься і федеральне агентство.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here