Дайджест №6: Кінець Sunrise і Copy.com сервіс для UX-дизайнерів, Google Analytics 360 Suite

0
1197

Shares

Календар Sunrise припиняє роботу

Розробники Sunrise оголосила про повне припинення розвитку сервісу. Додаток буде працювати до 31 серпня 2016 року, після чого воно буде відключено. Це пов’язано з тим, що в 2015 році Microsoft купив Sunrise для інтеграції його в Outlook.

Нові взаємодії Google Drive і Evernote

Як поінформував блог Evernote, тепер покращилася взаємодія між Google Drive Evernote. Так, тепер не потрібно перемикатися між додатками.

Copy.com закрився

Ще одна сумна новина — як раніше повідомляв офіційний сайт Copy.com 1 травня 2016 року сервіс Copy.com закритий. Таким чином, ще одним хмарним сховищем даних стало менше.

Amazon відкриває конкурента YouTube

Компанія Amazon запускає власний потоковий відеосервіс, який стане прямим конкурентом YouTube. Вже зараз власники облікового запису Amazon можуть розміщувати власні відеоролики в сервісі Video Direct.

Adobe запустила Experience Design CC для UX-дизайнерів

Adobe виклала в публічний доступ першу превью-версюя Experience Design CC — інструменту, призначеного для UX-дизайнерів і раніше носив назву Project Comet. Компанія використовувала при створенні нового продукту всі зауваження і пропозиції дизайнерів, які працювали з іншими програмами зразок Adobe Illustrator і Photoshop. У Experience Design CC є набори інтерфейсів зі стандартними віджетами для створення додатків для iOS і Windows, а також програм, відповідних стандартам речового дизайну Google.

Співзасновники Skype створили новий месенджер Wire

Новий мессегджер Wire — це приблизно теж саме, як Skype, але без реклами і з можливістю шифрування не тільки чат, але і голосові і відеодзвінки. Сервіс доступний в веб-версії і в якості окремого десктопного програми для Windows і Mac. Також у Wire є додатки для мобільних платформ iOS і Android.

Новий сервіс для маркетологів Google Analytics 360 Suite

Google представила новий корпоративний інструмент для маркетологів Google Analytics 360 Suite, який дозволяє провести широкий аналіз клієнтів компанії.

Дайджест підготовлено ТопОбзор

Схоже

Share on Facebook Share
0
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
0
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here