Гайд по archeage: синтез екіпіровки і щотижневі квести

0
82

Раміанське спорядження є на сьогоднішній день найпопулярнішим видом обладунків у більшості гравців в archeage, по-перше, тому що це не дорого, по-друге, їх прокачування не вимагає особливих трудовитрат.корейські розробники неспішно відходять від ідей з заточуванням екіпіровки і активно розвивають синтез у всіх аспектах гри.

У сьогоднішньому керівництві, яке більше підійде для новачків і тих, хто вирішив повернутися після великої перерви, я розповім про етапи пробудження і синтезу раміанської екіпіровки, а також про щотижневі квести, яких зараз дуже багато, і на перших порах зорієнтуватися куди бігти і що робити вкрай складно.

Синтез раміанської екіпіровки є досить довгим, і наш персонаж буде рости поступово, на пробудження і синтез піде близько 3-5 місяців при регулярному виконанні зазначених щоденних і щотижневих завдань.

Раміанське спорядження і зброя (т1) можна отримати з високим шансом, знищуючи монстрів на початковому материку. Випадає екіпірування буде «непізнана», при її роздруківці ви можете отримати будь-яку річ, тому на те, щоб зібрати всі частини і потрібну зброю, може піти кілька годин.

У разі, якщо персонаж створений недавно, за навчальними квестами ми отримаємо сувій пробудження аколіта, за допомогою якого можна буде переробити свою «стартову» екіпіровку в раміанську і вже продовжити синтезувати.

Отже, тепер переходимо до квестів, які доведеться робити щотижня, а деякі і щодня. Першими нам будуть потрібні звичайні раміанські сувої пробудження. Їх можна отримати за завданнями» прокляття безодні«,» прокляття сонячних полів «і» прокляття пустки корвуса » завдання беруться у хранителів ордена пробуджених в однойменних землях початкового материка.

Завдання є щотижневим, а на вибір пропонується одна з двох нагород — або сувої для пробудження екіпіровки, або запечатані есенції світла для її синтезу.

Докачавши раміанську екіпіровку до якості «реліквія» слід використовувати 10 раміанських сувоїв пробудження, щоб «перевести» свій обладунок на наступний рівень (в спотворене раміанське спорядження т2). Це дозволить продовжити синтезувати його далі, а також помітно підвищить показники екіпіровки.

Під час підняття речей в кольорі ми отримуємо безкоштовні спроби заміни статів, максимально 5 спроб, так що якщо який-небудь з показників екіпіровки нас не влаштовує, його можна замінити. У разі, якщо випав стат марніше попереднього, зміна можна скасувати, на роздуми дається 1 хвилина.після пробудження раміанськими сувоями там буде потрібно наступний вид-сувій пробудження раміанського чорнокнижника.

Щотижневі завдання беруться в ірамканді, портал «притулок» — агент мараціо чемно запропонує нам знищити 200 монстрів за завданням «угода з агентом», а на порталі ірамканда, «маледиктова печера» привітний агент еміль запропонує цілих 2 завдання – «допомога патрульним» і «культ нагшасів».

Після виконання всіх квестів на вибір запропонована буде нагорода-сувої (150 з усіх 3 завдань) або запечатані есенції світла. Для пробудження спотвореної раміанської екіпіровки епохи чудес в прокляту (т3) буде потрібно 25 таких сувоїв.до речі, не варто забувати про те, що всі сувої для пробудження можна перекрафчівать в наступні, і в разі, якщо при пробудженні не вдалося, то блакитні раміанські сувої з сонячних полів можна перетворити в сувої раміанського чорнокнижника на похідному верстаті. Те ж саме можна зробити і з усіма іншими сувоями, які ми отримуємо по квестах.

При пробудженні екіпірування з деяким шансом може зіпсуватися, синтезувати і пробуджувати її стане не можна. Для того, щоб не витрачати очки честі для її відновлення, слід виконувати щотижневий квест на блискучому узбережжі «береговий патруль», по ньому ми отримаємо не тільки 30 запечатаних есенцій світла, але і раміанський сувій відновлення. Річ може перетворюватися в зіпсовану кілька разів при спробі пробудження, але один сувій зайвим явно не буде.

Після того як ми поліпшили свою екіпіровку до епохи сказань, ми переходимо на наступний етап, де будуть потрібні сувої ірамійських жерців. Дані сувої можна отримати і за щоденними, і за щотижневими завданнями.

Щотижневі завдання також вимагають знищення 200 монстрів по кожному квесту в локації прихована долина.на порталі «табір розвідників«, в прихованій долині янох запропонує вам виконати завдання» в тилу ворога» — нагорода на вибір – 80 запечатаних концентрованих есенцій світла або 50 сувоїв пробудження ірамійських жерців.

На порталі «табір біля водоспаду» іссен дає завдання «патрулі культистів», нагорода також на вибір: 15 сувоїв пробудження ірамійських жерців або 150 запечатаних есенцій світла.ці завдання, на відміну від завдань в ірамканде і сонячних полях, вже можуть викликати великі складності у новачків, тому рекомендується не йти виконувати їх поодинці. У ніч з неділі на понеділок після заходу «наступ кривавої армії» практично на всіх серверах гравці відправляються виконувати щотижневі завдання, зазначені вище, також ці рейди повторюють в понеділок. У деяких серверів, наприклад у фанема є свій східний дискорд, де радники повідомляють, у скільки буде проходити збір і виконання всіх щотижневих завдань.

На порталі» затишний скеля » у бореха дається завдання «діти вільха» а в «зимовому вогнищі» у левика — «полювання на велику дичину», за двома квестами можна отримати 20 сувоїв пробудження ірамійських жерців, завдання є щоденними. Для того щоб підвищити шанс пробудження екіпіровки сувоями будуть потрібні спеціальні пір’я, їх можна придбати в гільдейній крамниці, за монети дару або просто скрафтіть.

Є ще один варіант «відкосити «від відвідування щотижневих рейдів — це придбання непізнаної раміанської екіпіровки у махо-руру в локації іфнір,»табір щита».

Цей варіант є не найкращим, так як буде потрібно досить багато знаків культиста, а також екіпірування у нпса буває далеко не завжди, оновлення асортименту відбувається щодня, а сам нпс з’являється тільки в разі перемоги гравців над монстрами в локації.

Екіпірування, пробуджена сувоями ірамійських жерців має статус початкової (т4), і досягнувши якості епохи міфів її можна буде пробудити в наступний грейд – в оновлену (т5), а для цього нам будуть потрібні сувої пробудження майстрів прихованої долини. Отримувати ці сувої можна по щоденному квесту в межсерверной локації.вхід в локацію знаходиться на порталі «колиска світу», далі ми переміщаємося в зал, де нам належить вибрати більш зручне місце для фарма.

  • портал» до білого дерева в східній частині володінь зими » – місце, де комфортно жити і магічним класам.
  • портал «до білого дерева, в центрі володінь осені» — споти, де затишно відчують себе луки.
  • портал «до білого дерева в західній частині володінь осені» — місце для бійців ближнього бою.

На кожному з порталів береться щоденний квест» садові роботи», для того, щоб отримати нагороду потрібно підвищити ранг по квесту. Окуляри для підвищення рангу можна отримати за різні заняття, описані в квесті.

Найшвидшим є знищення монстрів в саду матері. Рекомендується використовувати «нектар фей» для швидкого виконання завдання. За 15-20 хвилин удвох робиться 6-й ранг. Квест можна здавати і на меншому, і на більшому ранзі (всього рангів 12). За 6-й ранг ми отримуємо 50 сувоїв пробудження майстрів прихованої долини і 50 есенцій світла. Шанс пробудження екіпіровки цими сувоями досить малий в порівнянні з усіма попередніми.

Отже, з екіпіровкою все більш-менш зрозуміло, але чому ж стільки гравців все одно відвідують всі щотижневі квести?

В одному з недавніх оновлень була введена «друк ефе», а простіше кажучи – прокачування осередків екіпіровки, і якщо ми хочемо прокачати наші осередки швидше, щоб отримати важливі статті для персонажа, нам будуть потрібні есенції світла, з яких можна виготовити золоту печатку ефе на замковій майстерні. З 100 запечатаних есенцій світла рідкісної якості виходить 1 золотий друк. Есенції світла зеленого якості, які персонаж отримує наприклад на даскширі, переробляються в блакитні з розрахунку 40 до 10, тому їх теж слід збирати. 1 золотий друк додатково дає 75 досвіду до прокачування осередку, коли знак культиста максимально дає 100. Окремо друк юзати не можна, тільки основний ітем + друк .

Для отримання знаків культиста слід виконувати і щоденні, і щотижневі квести в локації іфнір.щотижневими є квести «цар природи» і «доручення кірінів», які беруться на порталах плити пам’яті і табір щита. За виконання двох завдань персонаж отримує 20 скринь зі знаками культистів.важливо знати, щоКількість знаків культиста з сунудучків залежить від героїчного рівня вашого персонажа. Наприклад, на 20 героїчному рівні ви отримаєте 11 ітемів з кожної скрині, на 30 – 14, а на 40 – 17.

Щоденним квестом на 3 шкатулки є квест на кокони на порталі» кам’яні крила», тут все просто, слід розбити 10 коконів і отримати нагороду.

Додатково, в локації відбувається подія» оборона іфніра», по п’ятницях, суботах і понеділках о 22.00.після настання перемир’я на кожному порталі локації з’являється кілька завдань, за якими слід знищити око, астролябій і відбити напади монстрів. Деякі завдання можна виконати самостійно, інші-тільки з рейдом, так як монстри дуже сильні.

Кількість місць в локації на час заходу обмежена — для жителів східного і західного материків — 200 слотів (для кожних), 50 слотів для піратів. У разі перемоги над монстрами гравці отримують додаткові 10 шкатулок з знаками культиста і малий кристал ефе, в разі програшу – тільки за виконаними квестами під час події.в середньому за одну подію виходить 30 шкатулок. Рекомендується максимально відвідувати всі заходи в локації інфір, виконувати всі події, так як на прокачування осередків може піти близько 3 років, якщо з’являтися там «у свята».

Крім вищевказаних завдань, знаки культиста можна фармить на монстрах в локації іфнір, але вони досить сильні, за годину навіть при фул бафе на підвищення дропа виходить близько 100 знаків на 1 людину. Купівля печаток ефе строго обмежена, в день можна купити тільки по 1 виду печаток кожного виду, і, якщо пощастить, додатковий друк у нпса в таборі щита.прокачавши зброю і екіпіровку до п’ятого рівня ми отримаємо додатково 320 одиниць статов.

Статті випадають довільно, зовсім не факт, що випаде потрібний. Для добірки необхідного стата слід використовувати ірамийскую гадальную руну. На відміну від ролу статів в екіпіровці, в осередках при заміні ефекту скасувати обрану дію не можна. При досягненні необхідної кількості прокачаних осередків піднімається їх загальний рівень і персонаж отримує додаткові показники захисту і здоров’я.

На сьогоднішній день розробники намагаються максимально актуалізувати контент гри і зробити його цікавим і корисним для всіх — як видно з керівництва, будь-яка дрібниця, що дається по квесту буде актуальна як для новачків, так і для гравців, які програли в archeage не один рік.

Спочатку завдання даються важко, а очок роботи хронічно не вистачає, але варто запастися терпінням, познайомитися з приємною компанією, і кожен проведений час буде радувати все сильніше, а черговий пробуджений обладунок додасть впевненості в собі і допоможе домогтися перемоги!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here