Глава студії-розробника project eve подарував всім співробітникам по ps5 після успішного показу гри

0
124

Іноді після демонстрації ігрових проектів керівники студії винагороджують своїх співробітників за успішний показ або участь у заході. Найчастіше це корпоративна вечірка або невеликі подарунки. Але розробник показаного на недавньому шоу playstation showcase екшену project eve порадував команду чимось більшим-playstation 5. Кожному з 260 осіб.

Джерело: shift up

«перший трейлер» пригодницького екшену project eve був показаний на згаданому заході минулого тижня. Глядачі відразу відзначили схожість проекту з bayonetta і nier: automata — не тільки через жанр, але і красивою і сильною героїні. Трейлер наробив багато шуму в мережі, а тому генеральний директор студії shift up хен те кім (hyung-tae kim) відзначив успіх з розмахом — подарував всім своїм співробітникам playstation 5 (260 консолей в цілому). Для них це стало сюрпризом.

Джерело: twitter

Незважаючи на назву трейлера, він зовсім не перший. Project eve була анонсована в 2019 році, що супроводжувалося декількома скріншотами і роликом. А в 2020-му вийшов трейлер, в якому демонструвалася битва з босом. Однак за минулий час гра змінилася. І, можливо, досить сильно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here