«пора змінити світ» — apple офіційно представила iphone 13 зі збільшеною батареєю і новою системою камер

0
98

Apple анонсувала нове покоління смартфонів-iphone 13. У нових моделях вирішили не змінювати звичний дизайн, зосередившись на невеликих оновленнях і технічних можливостях. Пристрій отримав найпотужніший процесор на ринку a15, який на 50% продуктивніше конкурентів, а 4-ядерна графіка — на 30% швидше.

iphone 13 і iphone 13 mini

Смартфон отримав помітне зменшення «чубчика» на лицьовій панелі і діагональне розташування камер. Iphone 13 і iphone 13 mini отримали абсолютно нову систему камер з поліпшеною матрицею і оптичною стабілізацією, яка працює на рівні сенсора. Фірмова надширококутна камера тепер зможе знімати помітно швидше і краще працює при поганому освітленні. Крім цього, нова камера дозволить користувачам знімати ролики в окремому кінематографічному режимі з динамічним фокусом і ефектами в реальному часі.

Новий iphone отримав оновлений oled-дисплей. Пікова яскравість екрану зросла до 1200 ніт в hdr. Разом з цим була збільшена ємність акумулятор. Iphone 13 буде працювати на 1,5 години довше від одного заряду, ніж iphone 12.

iphone 13 pro і 13 pro max

Iphone 13 pro і 13 pro max отримають всі нововведення нового покоління смартфона і навіть більше. Смартфони отримали нові екрани, покращений графічний чіп і особливу систему камер. У старших моделях буде використовуватися ltpo-екран з адаптивною частотою до 120 гц, яка буде підлаштовуватися під потреби користувача і контенту, щоб зберегти заряд батареї.

Система камер отримала найбільшу матрицю з коли-небудь використаних в смартфонах компанії. Це дозволить робити знімки з триразовим оптичним зумом і з фокусною відстанню 77 міліметрів, а також поліпшить зйомку в нічний час доби. Новий кінематографічний режим також з’явиться в pro-версіях, користувачі зможуть змінювати фокус вже навіть після зйомки. У смартфонах заявлена підтримка нативна підтримка запису при дозволі 4к в форматі prores.

Ціна на iphone 13 mini починається з 700 доларів, а iphone 13 від 800 доларів. Преміальні моделі iphone 13 pro і 13 pro max — 1000 доларів і 1100 доларів, відповідно. Попереднє замовлення всіх пристроїв в сша відкриється 24 вересня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here