Вчорашня презентація apple підкреслила намір компанії домінувати в сфері потокового мовлення

0
124

Вчора компанія apple провела онлайн-презентацію, в рамках якої широкій публіці були представлені планшети ipad і ipad mini, смарт-годинник watch series 7, нові смартфони iphone 13 і iphone 13 mini, а також флагмани iphone 13 pro і iphone 13 pro max. Разом з цим на презентації apple підкреслила намір зайняти домінуюче становище в сегменті стрімінгу.

Зображення: apple

На це вказує навіть те, що вчорашній віртуальний захід почався з демонстрації швидко зростаючого сервісу apple tv+. Глава apple тім кук (tim cook) почав презентацію з демонстрації фільмів і телевізійних шоу, які незабаром дебютують на стрімінговій платформі. Він зазначив, що з моменту запуску сервісу в 2019 році оригінальні фільми і серіали apple tv+ номінувалися на отримання різних нагород більше 500 разів і отримали приз більше 130 разів. Окремо згадувалося, що фільми apple tv + отримали 35 номінацій на отримання престижної нагороди «еммі», що є вражаючим результатом для платформи, якій всього два роки.

На заході, присвяченому апаратним продуктам, крім майбутніх прем’єр не було сказано чого-небудь значущого щодо майбутнього сервісу. Однак демонстрація його на самому початку презентації і виділення для цього значної частини часу говорять про намір apple продовжити активний розвиток власного сервісу потокової передачі. За даними джерела, apple готова піти далі і продовжити розширення франшиз і збільшити обсяг виробленого контенту. Передбачається, що компанія значно збільшить кількість нових телешоу і фільмів. Відзначається, що на маркетинг сервісу технологічний гігант готовий витратити до $500 млн.

Незважаючи на всі нагороди, apple як і раніше належить вирішити чимало питань, якщо компанія має намір конкурувати в сегменті сервісів потокової передачі з найбільшими гравцями, такими як netflix і disney. Бібліотека apple tv + повинна ставати більше, швидко наповнюючись новими фільмами і серіалами, якщо компанія хоче утримати користувачів після того, як закінчиться безкоштовний період використання платформи. Apple також належить знайти спосіб залучення уваги до своїх серіалів до того, як вони стають доступні для перегляду. Виділення місця під час презентації нових товарів для розповіді про майбутні прем’єри наочно демонструє прагнення компанії привернути більше уваги до свого стрімінгового сервісу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here