Вихід в ранньому доступі age of darkness: final stand затримається до жовтня

0
108

Сьогодні видавець team17 і розробники з playside studios оголосили, що вони випустять свою майбутню стратегію в реальному часі по виживанню в жанрі темного фентезі, age of darkness: final stand , в ранній доступ steam 7 жовтня . У цій унікальній грі гравці потраплять у світ, охоплений кошмарами.

Age of darkness: final stand увійде в ранній доступ з інтенсивним режимом гри на виживання, який перевіряє вашу рішучість. Вдень будуйте будівлі, збирайте ресурси і набирайте армію на чолі з унікальними героями. Розвідайте смертельний туман війни і бийтеся з жахами всередині. Вночі виживіть в натовпі ворогів, що обчислюються тисячами.

У ранньому доступі будуть доступні 5 рівнів складності на вибір, кожна зі своїми настройками гри і певною кількістю слотів для збережень. Крім того, у вашому режимі виживання може виникнути кілька труднощів. Ці «труднощі» — це модифікатори, які спотворюють правила гри складним і оманливим чином.

Playside має намір підтримувати age of darkness: final stand частими оновленнями, заснованими на чіткій дорожній карті і ще більш сильної зворотного зв’язку з спільнотою, які включатимуть нові юніти, будівлі, ігрову механіку, глибину ігрового процесу і абсолютно нові ігрові режими.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here