Walmart запустить в трьох містах сша експеримент з доставки товарів безпілотними автомобілями

0
76

У черзі на вимирання стоять не тільки таксисти, а й кур’єри, оскільки логістична галузь обіцяє оптимізувати витрати за рахунок автоматизації в числі перших. Агентство reuters повідомляє, що мережа супермаркетів walmart почне тестувати послугу доставки товарів за допомогою безпілотних автомобілів в трьох містах сша: майамі, остіні і вашингтоні.

Джерело зображення: reuters

Партнерами проекту виступлять ford, яка має прототипами безпілотних машин, а також компанія argo ai, яка розробляє для них програмне забезпечення. У салоні кожного транспортного засобу буде знаходитися водій-випробувач, який в будь-який момент буде готовий взяти управління на себе. На жаль, функції кур’єра на нього не покладені, тому клієнтам доведеться забирати товари з машини самостійно.

Walmart у сфері доставки товарів за допомогою автоматичних засобів співпрацює з багатьма компаніями. Дочірня компанія general motors, наприклад, проводила подібні випробування в арізоні. Торгова мережа також згадувала про партнерство з nuro, udelv, gatik і waymo. Для перевезення пасажирів ford і argo ai використовують свої транспортні засоби в пітсбурзі, детройті та каліфорнії. У європі argo ai запустить експеримент з автоматизованої доставки товарів у співпраці з volkswagen в 2025 році.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here