Жовта стіна смерті: гравець дістався до краю світу new world і показав, що там знаходиться

0
84

New world-це масштабна mmorpg з відкритим світом від студії amazon games. Реліз гри переносили вже чотири рази. Тепер її вихід запланований на 28 вересня, але перед цим розробники вирішили провести відкрите бета-тестування проекту. У ньому взяв участь відвідувач форуму reddit під псевдонімом glorf_warlock. Він дістався до краю світу і показав, що там знаходиться.

Джерело зображення: steam

У ролику нижче можна побачити, як гравець біжить по грунтовій дорозі, а на горизонті виникає жовта стіна туману. Коли користувач її подолав, то у нього почало швидко відніматися здоров’я. Потім герой glorf_warlock впав у критичний стан, в якому його можна оживити. Однак для цього потрібна допомога іншої людини, так що гравцеві довелося остаточно померти.

Коментатори на reddit порахували обмеження у вигляді жовтого туману трохи дивним. На думку окремих користувачів, в цій частині карти розробники додадуть нові локації, після чого приберуть стіну.

Нагадаємо: раніше один з ентузіастів дістався до краю світу в valheim. Там він виявив, що розробники обіграли міф про плоску землю і зробили водоспади, які витікають в порожнечу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here