Чому gimp краще, ніж photoshop

0
83

Gimp завжди був однією з найкращих альтернатив photoshop у всіх відношеннях, як з точки зору функцій, так і, перш за все, за ціною. Ця програма має відкритий вихідний код, завдяки якому будь-який програміст може допомогти в розробці і поліпшенні цієї програми.

Це правда, що довгий час програма перебувала в тіні альтернативи adobe photoshop. Інтерфейс, наприклад, залишав бажати кращого, так само як багаторівнева підтримка і загальна продуктивність програми. З плином часу все це було покращено, і з виходом версії 3.0 програма зробила новий якісний стрибок. Тому у gimp є функції, які, звичайно ж, виділяють його серед головного конкурента.

Ціна

Звичайно, коли ми говоримо про gimp, ми звертаємо увагу на його ціну. Хоча photoshop — це програма з нескінченними платежами, gimp ми можемо встановити і використовувати без будь-яких обмежень, не сплачуючи ні копійки.

Крім того, що ця програма безкоштовна, вона має переваги будь-якого іншого програмного забезпечення з відкритим кодом. Наприклад, щодо конфіденційності, збору даних користувача та якості коду.

Мультиплатформенность

Ще одна з основних переваг gimp — це мультиплатформенность. Його конкурент, photoshop, працює тільки в windows і в macos. Однак gimp йде далі і дозволяє нам не тільки використовувати його в старіших версіях windows і macos, але також програма доступна для операційної системи linux.

Завдяки цьому у нас буде редактор зображень з професійними функціями, незалежно від операційної системи, яку ми використовуємо.

Підтримка webp

Формат зображень webp-це високопродуктивний формат, розроблений google для інтернету. Незважаючи на те, що він був представлений набагато пізніше в порівнянні з іншими форматами, такими як jpeg або png, існує безліч програм, які його підтримують. І вона з них-редактор adobe. Якщо ми хочемо відкрити webp за допомогою photoshop, необхідно вручну завантажити і встановити плагін, який зробить webp сумісним з редактором від компанії adobe.

Однак ми можемо відкривати та зберігати в webp за допомогою gimp без будь-яких проблем і без необхідності встановлювати або налаштовувати будь-які розширення.

Gimp легше

Хоча обробка та редагування зображень вимагає певного рівня потужності, ми не можемо заперечувати, що photoshop іноді виходить за рамки, коли справа доходить до використання процесора, графічного процесора та оперативної пам’яті. Таким чином, редактор зображень photoshop не рекомендується для комп’ютерів низького або середнього рівня.

Однак gimp-набагато легша і оптимізована програма, ідеально підходить для роботи навіть на старих комп’ютерах з обмеженими функціями. Це правда, що іноді при аналізі всіх встановлених шрифтів на відкриття редактора потрібно набагато більше часу. Але, в іншому випадку, gimp споживає набагато менше ресурсів, ніж його конкурент, навіть при обробці дуже великих фотографій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here