Google виставила pixel 6 на загальний огляд і випустила фірмові чіпси

0
84

Google запустила вкрай дивну рекламну кампанію до швидкого випуску pixel 6 і pixel 6 pro. Смартфони ще не представлені повноцінно, але разом з тим всі бажаючі вже можуть подивитися на них наживо. Крім того, пошуковий гігант випустив обмежену партію фірмових чіпсів.

Подивитися на нові pixel 6 і pixel 6 pro можна у флагманському магазині google в нью-йорку. Правда, вони заховані за склом, тому помацати їх не вийде. Зате можна оцінити, як в реальності виглядає дизайн «гуглофонів», адже вони кардинально відрізняються не тільки від попередників, але і всіх смартфонів на ринку.

Крім того, в сша почали з’являтися білборди з рекламою нових смартфонів google. Поряд з цим стала поширюватися інформація, що pixel 6 pro отримає новітній екран lpo amoled e5 від samsung, що означає високу яскравість і підтримку змінної частоти оновлення.

Але особливо відзначився японський підрозділ google, що випустив обмежену партію фірмових чіпсів. Отримати одну з 10 000 упаковок могли всі бажаючі, заповнивши спеціальну онлайн-форму. Упаковки виконані в тому ж стилі, що і нові смартфони. Цікаво, що напис google original chips можна перевести як «оригінальні чіпи google» — це може бути відсиланням до фірмового процесора tensor в pixel 6 і pixel 6 pro.

Незважаючи на таку велику кількість інформації, google все ще не оголосила дату повноцінної презентації або старту продажів нових смартфонів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here