Amd instinct mi300 крім графічних чіпів включає ядра zen4.

0
35

Інсайдер executablefix виявив новий чіп під назвою «sh5», яке є внутрішнім найменуванням mi300. Ця назва, ймовірно, відноситься до ще не випущеного прискорювача обчислень instinct mi300, наступника mi200. За чутками, mi300 матиме 4 чіпи з графічним процесором, що вдвічі більше mi200.

Інсайдер стверджує, що sh5 відноситься до покоління zen4, це означає, що прискорювач mi300 крім графічної частини може мати чіп zen4 в тому ж корпусі. Стверджується, що запуск mi300 не очікується ще як мінімум протягом наступного року, що призводить до нереальності точного підтвердження з’являються чуток. Однак було б дуже цікаво подивитися, на чому amd найближчим часом зосередить свою увагу.

Це не перший раз, коли з’являється інформація про високопродуктивних apu. У статті «проектування та аналіз apu для exascale computing» amd описала таку високопродуктивну конструкцію, що використовує багатошарову пам’ять hbm поверх чиплетів gpu, які будуть об’єднані з чиплетами cpu.

Варто також відзначити, що ще в 2019 році відомий інсайдер komachi виявив перші сліди того, що amd mi200 являє собою apu.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here