Apple додала в ios 15 нові корисні віджети

0
29

До релізу ios 15 компанія apple підготувала шість нових віджетів, які можна встановити на головному екрані пристрою. Нові віджети розроблені для фірмових додатків, часто використовуваних власниками» яблучних » смартфонів.

Перший віджет дозволяє вивести на домашній екран головне вікно програми «локатор» і доступний в малому і середньому розмірах. Режими «люди» і «предмети» виводяться окремо.

Віджет «контактів» дозволяє швидко зв’язуватися з обраними людьми. Причому тут будуть відображатися всі дані контакту, включаючи адресу електронної пошти. При цьому користувач може змінювати імена людей в віджеті.

У декількох версіях можна встановити віджет для ігрового середовища game center. Надається можливість продовжити гру з однойменною функцією або отримати доступ до тайтлам, в які недавно грали друзі, з віджетом «друзі грають». Ще один віджет — «сьогодні» — буде тримати в курсі користувача щодо щоденних оновлень додатків та ігор в app store.

Швидко отримати доступ в ios 15 до обраної поштової скриньки дозволить віджет «пошта», а «сон» допоможе переглянути режим відходу до сну з урахуванням якості нічного відпочинку.

Крім віджетів ще одним нововведенням в ios 15 стане оновлена функціональність смарт-стопок, які рекомендуватимуть віджети додатків в добірку відповідно до інтересів користувача. При бажанні цю функцію можна відключити під час редагування смарт-стопок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here