Інтерфейс android в стилі samsung one ui з округленими кутами на пристроях інших виробників [інструкція]

0
29

Однією з головних ідей фірмової оболонки samsung one ui для android є округлені кути елементів інтерфейсу користувача, які найкращим чином поєднуються із закругленими кутами дисплеїв більшості сучасних смартфонів. Ви хотіли б мати щось подібне у себе?

Зробити це буде досить просто, якщо ви вже отримали права root на своєму смартфоні за допомогою magisk і на вашому пристрої є додаток magisk (раніше – magisk manager).

termux

Для цього відкрийте програму magisk і виберіть значок у вигляді пазла в панелі інструментів розміщеної в нижній частині екрана.

Потім натисніть на кнопку пошуку і введіть «g-visual». Поруч з першим знайденим результатом ви побачите значок скачування у вигляді стрілки вниз. Натисніть його і в запрошенні виберіть опцію «встановити». Крім того ви можете завантажити g-visual mod з репозиторію magisk

Після установки модуля перезавантажте свій смартфон, натиснувши на відповідну кнопку, яку ви побачите в нижній частині екрана.

крок 2 : налаштування модуля g-visual mod

Після установки модуля і перезавантаження смартфона ви побачите, що нічого в стилі оформлення інтерфейсу android у вас не змінилося. Щоб змінити його вам потрібно налаштувати модуль g-visual mod. Для цього запустіть програму терміналу і введіть наступну команду:

Модуль повинен вивести на екран список опцій. Якщо ви не бачите списку опцій, введіть в терміналі команду su перед введенням команди gvm

Після того, як ви побачили перелік опцій, вам потрібно вибрати перший пункт. Для цього введіть в терміналі команду 1 завершивши її натисканням клавіші «enter» на клавіатурі.

Після введення команди ви побачите кілька варіантів вибору радіуса заокруглення кутів елементів інтерфейсу від першого, самого малого (small – радіус 2) до п’ятого (large – радіус 32). Шостим пунктом йде можливість задати свій радіус, ввівши його розмір.

Виберіть потрібний пункт, а потім введіть команду e для виходу з режиму налаштувань модуля.

Після виходу з меню налаштувань модуля перезавантажте свій смартфон і насолодитеся новим видом інтерфейсу. Ви побачите, що округлені кути отримало більшість елементів, таких як панель регулятора гучності, шторка повідомлень і швидких налаштувань, вікна додатків в меню багатозадачності і навіть плаваюче вікно відео в режимі «картинка в картинці».

Вітаємо! ви успішно поміняли стиль оформлення інтерфейсу android на своєму смартфоні.

схожі матеріали:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here