Home Без рубрики Китай посилив боротьбу з підпільними майнер

Китай посилив боротьбу з підпільними майнер

0
91

Побоювання з приводу насувається нестачі електроенергії спонукали китайський уряд вистежувати майнер, які ігнорують введений в піднебесній заборону на видобуток криптовалюта, повідомило сьогодні видання bloomberg.

Tomshardware.com

За словами анонімних джерел, державні органи в посиленому режимі займаються виявленням діяльності з видобутку криптовалют в навчальних закладах, дослідницьких установах і центрах обробки даних. За їх словами, в останні місяці почастішали рейди, спрямовані на виявлення незаконної діяльності.

Рішення китайської влади заборонити майнінг криптовалют було прийнято цього літа. Уряд також обмежив обробку транзакцій, пов’язаних з криптовалютами, фінансовими установами країни. Заборона майнінг нібито був продиктований метою китаю знизити кількість шкідливих викидів протягом наступних п’яти років, але, згідно зі звітом bloomberg, уряд побоюється, що збільшення споживання електроенергії може привести до її дефіциту. Крім того, китай бачить в криптовалютах загрозу стабільності економіці.

Tomshardware.com

У китаї як і раніше діють підпільні майнінгові ферми, проте більшість великих майнер переміщують обладнання за кордон, щоб продовжити свою діяльність. Метою нової хвилі перевірок, очевидно, є виявлення того невеликого числа підприємців, які як і раніше видобувають криптовалюта, незважаючи на заборону.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here