Рен і стімпі стануть іграбельними персонажами в nickelodeon all-star brawl, нові відео

0
25

Видавець gamemill entertainment і студії ludosity і fair play labsанонсували, що рен і стімпі з «шоу рена і стімпі» будутиграбельними персонажами в nickelodeon all-star brawl. Також були опубліковані нові відео з ігровим процесом nickelodeon all-starbrawl.

Менеджер проекту юель ністрем в інтерв’ю підтвердив, що після виходу гри будуть випущені доповнення і, можливо,в майбутньому будетдобавлено озвучування персонажів (як можна було помітити у відео, зараз воно відсутнє).

Більш детально про нових персонажів розповів редакції playstationblog менеджер проекту ludosity юель ністрем:

Привіт! мене звуть юель ністрем, і я менеджер проекту в студіїludosity. У цій статті ми разом з гейм-дизайнером матіасом р.сінгером з fair play labs розповімо вам про рене і стімпі і про іхролі в nickelodeon all-star brawl, майбутньому файтинг-платформерес класичними і сучасними персонажами nickelodeon.

Рен і стімпі, безумовно, відносяться до класичних. Я дитина з90-х, і в дитинстві я обожнював » шоу рена і стімпі». Вони були абсолютно незахищені-особливо в порівнянні з більшістю нормальнихмультгероїв, і це було так здорово. Я і до цього дня дуже люблюетих персонажів. Це був один з небагатьох мультфільмів nickelodeon, які показували по телевізору в швеції, і я часто дивився йогопісля школи. Тоді пропущену серію вже ніяк не можна було побачити, тому я завжди намагався бути вдома вчасно, і я билтакой не один. Думаю, всі, хто працювали над грою, хотіли, щоб внее додали рена і стімпі, так що це рішення прийшло самособой.

Якщо ви дивилися шоу, то знаєте, що рен і стімпі — два разнихперсонажа зі своїми характерами, але при цьому вони нерозлучні. Саме тому ми хотіли, щоб в nickelodeon all-star brawl ви керували як одним персонажем. Ми дуже хотіли зробити з них дует.такий підхід дозволяє створити особливі прийоми і стилі гри, і намказалось, що з цим буде цікаво попрацювати.

Матіас р. Сінгер, гейм-дизайнер зі студії fair play labs, сообщнос якої ми розробляли гру, займався ігровим дизайном етіхперсонажей і охарактеризував їх так:»рен і стімпі любятіспользовать один одного в якості зброї, що допомогло нам передатьексцентрічний гумор шоу».

Рен сидить у стімпі на плечах, через що вони пересуваютсямедленнее інших персонажів, але часто можуть разом атакуватиу різних напрямках. Спочатку рен завдає менше шкоди, астімпі-більше, але з затримкою. Ось один з ранніх концептів того, як повинна виглядати сильна атака рена і стімпі з положення.

Рен і стімпі повільні і неповороткі, тому вам прийдетсясокращать відстань до противника. При цьому у них в арсеналі естьхорошая далека атака у вигляді котиться колоди і швидка сильнаяатака вниз, яку особливо здорово використовувати під кінець матчу, тому що вона викидає за межі рингу вас обох. Для сінгера івсех нас було дуже важливо додати цю колоду в гру. «рекламабревна від бламмо-річ настільки легендарна, що іншого особогоприема ми і уявити собі не могли. Ми також додали відсилання кпісне» щастя-щастя, радість-радість»при сильному ударі вгору».

Може здатися, що управляти двома персонажами відразу будетскладно, але сінгер і інші розробники постаралися, щоб даженовічкам було зрозуміло, як за них грати. «завдяки разнообразіюатак вам буде простіше потрапляти по ворогу, не змінюючи позицію, що будетполезно для початківців гравців».

Ось ще кілька прийомів рена і стімпі: погляньте на їх концепти іна те, як вони виглядають в грі!

Рен і стімпі: сильна атака-ривок » біп-біп!»

Рен і стімпі: легка нейтральна атака » зберися!» при використанні цієї атаки рен один раз вдаряє стімпі, але якщо жатьна кнопку раз по раз, то рен буде безперервно його трясти.

Рен і стімпі: особлива нейтральна атака » колода від бламмо!»використовуючи цю атаку, рен і стімпі запускають легендарне колоду відбламмо.

Всі прийоми рена і стімпі засновані на конкретних моментах измультсериала, але ми не станемо пояснювати їх все: нехай гравці самипоищут відсилання! гра вийде пізніше цього року. Швидше б вона попалак вам в руки!

Виберіть улюбленого персонажа nickelodeon і бийтеся в крутих битвах на платформах! вибирайте з могутніх героїв з всесвітуnickelodeon: боріться з зірками з таких шоу, як «губка бобквадратні штани», «черепашки-ніндзя», «мій галасливий будинок», «денні-привид«,» справжні монстри«,»дика сімейка торнберрі«,» гей, арнольд!», «ох вже ці дітки» і багатьох інших! дізнайтеся, який персонаж стане найсильнішим! у всіх персонажів-індивідуальний стиль гри, свій набір рухів і атак, якийопределяется їх характером в мультфільмі. Це означає, що легіони nickelodeon знайдуть розвагу на багато годин! виберітелюбімого персонажа і вступите в люте бій по локальній сетіабо онлайн!

  • ви зможете вибрати таких героїв, як губка боб, лінкольн лауд, черепашки-ніндзя мікеланджело і леонардо, обліна ізмультсеріала справжні монстри, загарбник зим і багато інших!
  • 20 тематичних рівнів включають в себе такі місця,як поля медуз з мультсеріалу «губка боб квадратні штани», технодром з шоу «черепашки-ніндзя» та інші!
  • у всіх персонажів-унікальний і абсолютно новийстиль гри, а також свій набір рухів, який визначається іххарактером в мультфільмах.
  • зберіться вчотирьох з друзями і влаштуйте битвуодновременно по локальній мережі або вступите в бій в сетевоммногопользовательском режимі.

Nickelodeon all-star brawl вийде восени 2021 року на playstation5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc(steam).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here