Розробники s. T. A. L. K. E. R. 2 оцінили роботи концепт-художника з санкт-петербурга

0
25

Поки ми сподіваємося на нові подробиці і матеріали по очікуваному сиквелу однієї з найзнаменитіших франшиз країн снд, gsc game world не поспішає задовольняти інформаційну потребу, продовжуючи «копатися» у фанатській творчості.

Цього разу в поле зору розробників потрапили арти пітерського концепт-художника дмитра вишневського, зазначивши глибину і похмурість робіт автора, наповнених потойбічної таємничістю:

осінь — то таємниче час, коли легенди зони нагадують про себе. Вони вплітаються в розповіді і думки людей. Миготять де-то поряд. І все частіше чути старі байки про» локомотив«,» нескінченний тунель » і про темну фігуру, що блукає між дерев. 8>—>- підписали роботи gsc game world у своїх соцмережах.

В цілому, користувачі були солідарні з думкою розробників щодо робіт дмитра, погодившись, що у художника на «відмінно» вийшло передати атмосферу загадковості і самотності, яка неймовірно імпонує сеттингу s. T. A. L. K. E. R. Цікаво, що деякі навіть відзначили, що дані арти куди більш «привабливі» за деякі роботи офіційних концепт-художників, що працюють в рядах gsc game world.

Звичайно ж, не обійшлося і без незадоволених, але, правда, невдоволення було адресовано не стільки робіт дмитра вишневського, скільки самим gsc game world, де користувачі відзначили відсутність нормальної піар-кампанії і висміяли у всю просувні передзамовлення гри без супроводжуючих матеріалів з самого проекту:

коли нормальна піар-кампанія буде??? gsc: «цього року буде круто!». Також gsc в кінці року: «ля, який крутий арт від передплатника! і це… Передзамовлення купи!».

Нагадаємо, що розробники вже заявляли, що не в їхніх традиціях анонсувати свої появи на виставках, тому нам нічого не залишається, як милуватися результатами фан-творчості і продовжувати чекати обіцяних «цікавинок», якими розробники, за їх запевненням, обов’язково поділяться перед релізом s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl, який запланований на 28 квітня наступного року на pc і xbox series x|s як тримісячний консольний ексклюзив.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here