В українського депутата вкрали біткоіни на 2 мільйони доларів

0
131

Україна повільно, але, вірно, перетворюється в цифровий центр європи. Принаймні про це говорять місцеві політики і навіть сам президент. Неясно, наскільки багато часу займе таке перетворення, але в даному випадку це не так важливо, адже настають зміни. Нещодавно наші читачі могли дізнатися про бажання володимира зеленського зробити біткоіни офіційним платіжним засобом. Можливо, все це підступи західних журналістів, які перебрехали слова глави держави, але цифрова трансформація видно навіть неозброєним поглядом.

Наприклад, згідно з деклараціями чиновників україни, їм всім разом узятим належить 46 тисячі біткоіни. На момент написання даного матеріалу-це чималі 2.2 мільярда доларів. Неясно, чи були чесні ці хлопці, але навіть цього достатньо, щоб говорити про початок переходу економіки країни в цифру. Поки це можуть робити не тільки лише всі, мало хто може це робити, але міцний фундамент вже закладений, що і підтверджує герой нашого матеріалу. Мова про депутата верховної ради на ім’я дмитро гурин. Не так давно він повідомив про кричущий випадок крадіжки у нього кріптовалютного гаманця на чималі 2 мільйони доларів.

За словами дмитра, у нього викрали машину, всередині якої лежав холодний гаманець, де мирно лежали 42 монетки в біткоіни. Депутат не став пояснювати, що він має на увазі під холодним гаманцем. Це може бути як флешка з необхідними файлами, так і ноутбук, де розташований ізольований від інтернету гаманець. Сума еквівалентна 2 мільйонам доларів, що боляче вдарило по бюджету дмитра гуріна. Справа в тому, що у нього залишився борг перед банком на суму трохи менше 2 000 доларів, а на банківських рахунках сім’ї (його і дружини) всього 3.03 долара і 3.12 євро.

Сам депутат заявив, що біткоіни були офіційно задекларовані на його дружину, а ось звідки дружина дмитра взяла таку суму, він не уточнив. Депутат пояснив, що автомобіль у нього викрали вже кілька місяців тому, але ніяких даних від поліції не надходило. Дмитро також не розповів, що сталося з монетами, адже знаючи номер гаманця, їх можна відстежувати. А взагалі подивитися поклади українських депутатів можна на зображенні вище. Найбільше віртуальних монет у сина народних депутатів наталії королевської та юрія солод. Чоловік і дружина задекларували 185 тисяч в монеро загальною вартістю 2.9 мільярда гривень. Це близько 8 мільярдів рублів. Цікаво, звідки у юного обдарування стільки токенов? не інакше він добре себе вів, а монетки йому приніс добрий дідусь мороз.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here