Як зробити з Facebook газету

0
948

Shares

Розповім про дуже цікавий сервіс, який систематизує всі матеріали у вашій стрічці новин облікового запису Facebook в цифровий аналог газети. Навіщо це потрібно? Коли в тебе мало друзів і ти стежиш за невеликою кількістю сторінок проблем не виникає. Але коли твоя стрічка «забита» новинами, відео і фотографіями, починаєш замислюватися про більш ефективному варіанті читати тільки цікавлять матеріали. Postpost і допомагає це зробити.

Схема роботи проста. Ми заходимо на сайт Postpost, кликнемо кнопку авторизації (чарівна кнопка Connect with Facebook в допомогу), дозволяємо допуск додатки до аккаунту і все. Всі посилання, фотографії, відео ваших друзів і офіційних сторінок перетвориться в систематизований каталог, що нагадує газету.

Нажаль на скріншоті не вдалося показати всі можливості, популярність серед друзів соціальної мережі Facebook все-таки не така велика, як можна було очікувати.

Природно, тут можна систематизувати різні види контенту. Окремо можна подивитися відео, фото, посилання. Знайти інформацію по ключовому слову. Клікнувши матеріал в мікро вікні відкриється повнорозмірна сторінка з матеріалами.

Принцип роботи сервісу, повторюся, дуже простий.

Але цінність його як агрегатора новин з стрічки facebook справді дуже висока.

ТопОбзор за матариалам Олександра Макушина

Схоже

Share on Facebook Share
1
Share on TwitterTweet
0
Share on Google Plus Share
Share on Pinterest Share
0
Share on LinkedIn Share
Share on Digg Share
1
Total Shares
comments powered by HyperComments!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here