Aragami 2

0
24

Оцінка гравців

6.0/10

Голосів: 4+

дата виходу: розробник, видавець: lince works, yooreka studio ▶ жанр: екшен / стелс / від третьої особи ▶ платформа: pc, ps4, x-one, n-switch ▶ мова: російська, англійська

Системні вимоги:

aragami 2 – це кооперативний стелс-бойовик, стилізований під середньовічну фентезі, з самураями, ніндзя і містичними істотами. Альтернативна версія японії виявляється захопленої ворогами, і головному герою доводиться захищати рідне село від натиску ворогів. Допомоги чекати не варто, тому сміливець вступає в клан арагамі, де йому відкривають доступ до містичних сил.

Вигнання загарбників відбувається в режимі потайного проходження, змушуючи гравців вистежувати супротивників, заманювати їх в пастки і знищувати із засідки. Головним помічником героя стане сутність мороку, що дозволяє йому управляти власними тінями. Дана механіка виступає в ролі телепорту, забезпечуючи миттєві переміщення на невеликі відстані. Також морок виступає в ролі маскування ніндзя.

У режимі спільного проходження всі три самурая можуть покращувати характеристики власних персонажів і озброювати їх різним холодною зброєю і луками. Крім різних місій, гравцям доведеться виконувати доручення жителів села, забезпечувати їх водою і пахощами. Бойова система добре винагороджує гравців при потайних вбивствах, але стає дуже незручною при піднятій тривозі.

посилання:

  • сторінка в steam
  • офіційний сайт

статті по грі:

9 хвилин геймплея aragami 2-показали ніндзя-хаб, стелс і бойову систему

Залежно від стилю гравця, aragami 2 стане стелс-платформером, екшеном або навіть слешером….

Реліз кооперативного екшену aragami 2 відкладений

Розробники перекинули провину на консолі. Мовляв, гра готова, але заради нового покоління потрібна додаткова полірування….

Анонсований aragami 2-кооперативний екшен про стильних ніндзя, керуючих тінями

Тепер можна буде об’єднатися в загін з трьох ніндзя і зануритися в динамічний, підбиває на ризиковані затії геймплей. А графіка в грі…

Геймплей

Скріншоти

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here