Нові скріншоти і деталі з завершилася пре-альфи ммо-пісочниці palia

0
26

В середині літа стартувала пре-альфа по mmo-пісочниці palia, і багато користувачів загорілися бажанням взяти участь в тестуванні, але розробник singularity six вирішив розіслати запрошення тільки малій групі людей, і багато були розчаровані в цьому. Тим часом, пре-альфа підійшла до кінця, і тепер ті, кому не пощастило потрапити на неї, зможуть отримати деякі деталі і нові скріншоти по грі.

У своєму останньому звіті розробники поділилися кількома показниками за минулу пре-альфу: за час тестування гравці знайшли 78,650 помилок, зібрали 76 431 врожаю, спекли 153 пирога і пополювали на 128 952 тварин. Також singularity six пообіцяли, що обов’язково запросять більше користувачів на наступній фази тестування.

У (швидкому) майбутньому ми збираємося запросити ще більше тестувальників на наш наступний етап тестування. І якщо ви ще не зареєструвалися, але хочете взяти участь в майбутніх тестах, то обов’язково пройдіть реєстрацію на нашому сайті palia.com для отримання інформації та оповіщення про наступний етап.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here